Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordul h egyik nap igen...

Előfordul h egyik nap igen aktív a kis manó aztán utána meg alig alig mozog?

Figyelt kérdés

35.h hétben járok és kicsit aggódom!A köldökzsinór is ott van előtte mindig!Félek h elnyomja v körétekeredik!

Nagyon aktív amúgy a kismanó de mégis ma pl alig alig moccanik!Ugye nincs baj!


2008. aug. 8. 13:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Mit jelent, hogy alig mozog? Biztosan érzed a mozgását, csak ritkábban? A vége felé már kevesebbet mozognak, mert nincs helyük. De! Nem akarlak megijeszteni, ha nagyon kevés a mozgás lehet, hogy valami miatt nem kap elég oxigént. De sajnos én úgy jártam, hogy nem tudtam eldönteni, hogy a pici mozog vagy a méhem keményedik (kb. két órán keresztül). Bementünk a kórházba, s már nem élt. A köldökzsinórba keveredett bele, legalábbis mást nem állapítottak meg. 36 hetes voltam. Én a helyedben mennék a kórházba, s megmutatnám a babát. Azért ne izgulj, ez nagyon ritkán fordul elő!
2008. aug. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én 32 hetes vagyok,időváltozások előtt egész nap alszik, mikor beáll az idő rendszeresen mocorog.Amikor alvósabb van, hogy csak reggel meg este érzem egy picit,ha egész nap rohangálok,pakolok akkor kevesebbet érzem, ha nyugton vagyok és pihenek aktívabb.biztos,h fontos odafigyelni,de ha biztosan tudod,h ő mozog,akkor szerintem nincs baj,csak lustább aznap.
2008. aug. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!