Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pecsételés ellenére megmaradha...

Pecsételés ellenére megmaradhat a baba?

Figyelt kérdés
Hétfőn voltam pontosan 6 hetes terhes, és barna pecsételéssel kórházba mentem, mert néhány hónapja volt egy vetélésem. Befektettek, kaptam Anti-D-t és Duphaston-t. (Tegnapig 2x1 szemet, mától 3x1 szemet kell szednem.) Tegnap óta nem pecsételek, de a tegnapi ultrahangon még csak 12 mm-es szabályos petezsákot láttak, életjelenség még nem volt, holnap újra ultrahangra kell mennem. Doki szerint a pecsételés lehet azt jelenti, hogy nem fog elindulni a a fejlődés, viszont az ultrahangot végző doktornő biztatott, hogy mivel szép szabályos a petezsák, így lesz szívhang, csak még nagyon pici a baba. Volt már valaki így? Megmaradhat a baba?
2014. szept. 11. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
en is pecsételtem 6 hetesen es 10 hetesen , most 2 eves a fiam :). 9 hetesen Volt szívhang addig semmi ....
2014. szept. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is pont 6 hetes terhes voltam, amikor picit pecsételtem, de tényleg csak nagyon picit... halálosan megrémültem, de a baba megmaradt, most 2,5 éves. :)

Majd írd meg, hogy mit mondtak a következő uh-n.

Ja, és 6 hetesen még nekünk se volt se szívhang, se látható embrió, valószínűleg pár nappal fiatalabb volt a számítottnál.

2014. szept. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én is pecsételtem és kiderült, hogy nem 7 hetes vagyok, csak 5 hetes! kitartás! Minden rendben lesz. Én este mikor lefeküdtem aludni, mindig beszéltem a babához, hogy ügyes legyen és fúrja be magát jól :) nem hittem korábban az ilyenekben....
2014. szept. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is pecsételtem, Duphastont kaptam, attól szépen elmúlt.

Áll hozzá pozitívan, ez nagyon fontos. Meg fog maradni az egészséges babád!

2014. szept. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Csilla952 válasza:
nekem most h¨¨tv¨¨g¨¨n volt er0‹2s darabos v¨¨rz¨¨sem azt hittem elment a bab¨¤m bevitt a ment0“2 ¨¨s el0“2sz0“2r az orvos is azt hitte hogy nincs m¨¤r baba de a biztons¨¤g kedv¨¨¨¨rt csin¨˘lt ultrahangot ¨¨s amikor a monitorra n¨¨zett azt mondta csoda van mert a bab¨¤m ott volt ¨¨s minden rendben vele :) most 9 hetes 5 naposak vagyunk !!
2014. szept. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajnos pénteken már szabálytalan, elnyúlt petezsákot látott a doki, és néhány óra múlva meg is műtöttek. :(
2014. szept. 15. 08:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnàlom
2014. szept. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nagyon sajnalom:(
2014. szept. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom!
2014. szept. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!