Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha korai terhességnél barnázga...

Ha korai terhességnél barnázgatok, az baj? Mindenképpen vetélés? Vagy attól még megmaradhat a baba?

Figyelt kérdés
5 hkm

2013. jan. 20. 13:58
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Csak ha nagy wc-n vagyok,akkor jön...
2013. jan. 20. 14:00
 2/17 anonim ***** válasza:
Megmaradhat, de azért orvosnak szóljál. Lehet írna fel utrogestant.
2013. jan. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

A terhesség alatt a pici vérzés sem jelent jót,én a helyedben be mennék még ma a kórházba ügyeletre!!!


24+5 hkm

2013. jan. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nekem is csak pici barnázással indult, de az orvos azt mondta, hogy terhesség alatt a kicsi barnázás/vérzés sem normális!!! Orvos mielőbb! (Nálunk nem lett baja a babának, de gyógyszer+szigorú fekvés volt 2 hétig!)

27hkm

2013. jan. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszi!igazából azután jött ez a dolog,hogy a dokinál voltam és megvizsgált,de még látni nem látott semmit,csak mondta,hogy terhes vagyok szerinte.
2013. jan. 20. 14:33
 6/17 anonim ***** válasza:
Valsz progeszteron pótlás kell, ne várj vele, minen nap számít! Ja és ne hagyd magad lerázni, követeld ki a kórházban, hogy írjanak fel neked utrot!!!!
2013. jan. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Felhívtam őket,de azt mondták,hogy mivel az orvosom sem látott semmit még az Uh-n ,meg fog jönni szerintük és ennyi.

Végülis a tesztem is csak olyan halványan volt pozitív,hogy akár szellemcsíkos is lehet...Akkor most nem tudom,hogy mi van.Ez tuti nem menstruáció.Csináljak mégegy tesztet?

De ha mégis terhes vagyok ,akkor meg el fogok vetélni?

Ha meg nem vagyok terhes akkor meg mi a fene ez? :(:(:(

2013. jan. 20. 16:31
 8/17 anonim ***** válasza:
Szia! Én mind3 terhességemnél barnáztam az első hetekben. Hematóma miatt. Duphastont kellett szednem. Van 2 egészséges gyermekem, és egy 10 hetes baba a hasamban :)
2013. jan. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Szundika20 ***** válasza:
Én rendesen véreztem az első 10 hétbe hiába szedtem utrot... aztán elmúlt csak a görcsök nem! És meg maradt ennek ellenére is... :) kívánom hogy megmaradjon!:)
2013. jan. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Egyik terhességemnél én is barnáztam, de kaptam Duphastont és minden rendben volt. Fel kellene, hogy írjon neked a doki hormont, még akkor is, ha uh-n nem lát semmit. Ha poz. a teszt, és nem vérzel, akkor még semmi nincs veszve!
2013. jan. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!