Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Harmadik trimeszterben ismét...

Harmadik trimeszterben ismét reggeli hányinger?

Figyelt kérdés
Az első trimeszterben minden reggel hányinger, hányás tüneteket produkáltam, de Utrogestant szedtem a 13. hétig, lehetett attól is. A második trimeszterre szinte teljesen elmúlt. Most 31 hetes vagyok és reggelente (nem ébredés után, hanem 1-2 órával később) megint hányingerem van. Járt így más is?

2014. szept. 7. 08:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem végig kísért a hányinger. 12 hétig én is szedtem az utrot, hánytam is minden nap. Már csak a hányinger maradt. Kitartás! 36 hetes kismama
2014. szept. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En nem szedtem gyógyszert csak simàn nagyon durvàn hanytam az elsőben aztan sokaig nem most 26 hetes vagyok kb ket hete újra hanyok..a kocsiba rosszul vagyok megint..nemtudom miert van..de nekem nagyon alacsony a vérnyomsaom sajnos,attol is lehet hanyinger..meg most mar a vorosvertestszamom is alacsonyabb lett az meg allitolag normalis terhesen de ezek meg csak a neten olvastam..holnap kerdezem meg a dokim mitől hanyhatok megint..
2014. szept. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Babeli Zurzavar ***** válasza:
a baba egyre nagyobb, nyomja a gyomrot, tulteng a sav, soroljam meg?:-) teljesen normalis, csak nagyon kellemetlen!
2014. szept. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, én is is voltam vele...
2014. szept. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi Lányok!:-) Csak túléljúk valahogy:-) Boldog babavárást:-)
2014. szept. 8. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!