Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek lehetek terhes?

Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Utoljàra aug.12 én volt meg (pont 1 honapja) tegnap es ma is van nagyon enyhe vilagos barna folyàsom.. Eddig mindig ugy volt ,hogy mielott megjön ak. Erős barna folyasom szokott lenni es masnapra mindig megjön..de most nem.. Szerintetek sikerulhetett? egyéb tunetem nem nagyon van viszont nagyon nagyon enyhe gorcsok mintha lennenek..de sokkal enyhebb mint maskor, valamint neha nagyon faj a fejem es faradekony vok de ezt eddig az idore fogtam..az emelygest meg sztem.bebeszelem :s mellemmel semmi gond..volt valaki igy? Ha nem is vok terhes miert van ez a folyas?

2014. szept. 12. 11:10
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Viszont akkor is nagyon furcsa valami ..mert at a kis keves vilagosbarna folyas is elmult es mar csak feher/atlatszo van . Lehet tul koran teszteltem? Raadasul nem is reggeliből. Âlt. Sose 28 napra esik a menstruaciom par nappal kesobb. Szerintetek ha tovabbra se jon meg ak menjek dokihoz ?? Es mikor kb?
2014. szept. 12. 20:55
 12/16 anonim ***** válasza:
Csinálj akkor pár nap múlva egy tesztet megint. Ha negatív, akkor biztos nem vagy terhes, de ha nem jön meg, érdemes esetleg elmenni dokihoz, hogy kiderítse, mi a helyzet. Amúgy, esetleg beágyazódási vérzés is lehetett, bár nekem nem volt ilyen, de, ha az volt most neked, akkor 3-4 nap múlva már pozitív lesz a teszt. Drukkolok!
2014. szept. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nagyon furcsa mert màr barna vàladéknak nyoma sincs.. Szoval nem tudom viszont nem ertem mert ha aug.12 en volt utoljara menstruaciom akkor a pete eresemnek mar aug. Vege fel kelett volna lennie. Es ha akkor megfogant akkor mar a tesztnek ki kene hogy mutassa valamint nem most lenne a beàgyazòdàs. Vagy van rà esély h enyitt kesett volna a p.é m? Utoljara mult hét péntek este es vasarnap reggel voltam egyutt a parommal.(azota munka ügy miatt tàvol vagyunk egymastol)
2014. szept. 13. 10:29
 14/16 A kérdező kommentje:
Tehàt bővebben a dàtumokrol 12.ikén mezni..17 .ikére mult el tehàt onnantol minden nap vagy esetleg minden màsnap egyutt voltunk..egészen 26.àig mer utânna megint kulon kelett mennünk és ìgy legközelebb szept. 5 ikén este és szept. 7 én reggel voltunk együtt. (azota megint nem tudtunk ) Akkor ha tegyük fel terhes is vagyok akkor mikor foganhatot meg a baba ha ez a nagyon keves kis vilagos barna folyàs (ami azotta szin tiszta àtlàtszò vag fehér) a beàgyazodasi verzés lenne. Olyan fura.Elhinném hogy nem vagyok terhes ha a barnàzàs erősödne és meg is jott volna mert mindig igy van ja meg ha gorcsolne a hasam ..de most a has gorcs helyett is csak enyhe szurkàlàsok vannak ... Tudom h itt senki nem orvos csak ha valakinek volt igy vagy van ismerőse annak nagyon megköszönném ha irna . Amugy az a furcsa h nem s terveztuk ebbe a honapba pont ezert mert a ferjemnek gyakran el kelett utaznia. Szerintetek ha terhes vagyok akkor melyik egyutt letbol lehet eselyes a baba ha most van a beayazodas? Koszonom ha valaszoltok . Amugy nekem altalava mindig mas a menstruaciom van h 28 napos de az nagyon ritka inkabb 31 napos szokott lenni de még sose tudtam kitapasztalni h a pete eresem mikor lehetett. Még 4 honapja probalkozunk
2014. szept. 13. 13:13
 15/16 A kérdező kommentje:
Bocsanat a sok ìràs hibàért csak telefonrol vagyok fent es agyon rossz a billentyűzet rajta.
2014. szept. 13. 13:19
 16/16 A kérdező kommentje:
Menzinek még mindig nyoma sincs...de nem akarok reménykedni. Nem merek tesztelni mert olyan rossz volt az az első negatív tesztet látni :(
2014. szept. 14. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!