Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan oldal a neten, ahol...

Van olyan oldal a neten, ahol a BPD 59mm, és a Femur 43mm alapján ki lehet számitani a magzat súlyát és hosszát?

Figyelt kérdés
Csak ezt a 2 adatot adták meg ,és kiváncsi lennék mekkora a babám:-)Mondták hogy minden rendben,a súlyára és a hosszára lennék kiváncsi,mivel azt nem mondták meg sajnos.Köszönöm
2010. jan. 19. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nem tudok ilyenről, bár attól még létezhet!

24-25 hetes körül vagy, ugye?

2010. jan. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én sem tudok ilyen oldalról, de ennyi adat kevés is ahhoz, hogy a baba hosszát és súlyát megsaccolja. Annyit tudok mondani, hogy gondolom teljesen átlagos méretű a babád, akkor 24-25 hetes lehetsz, és olyankor általában 30 cm, és 600 g körül vannak a babák.
2010. jan. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,23 hetes vagyok.Átlagos a baba,se nem kicsi se nem nagy.Úgy rémlett hogy egyszer itt láttam egy kalkulátort,csak nem mentettem el.Na nem baj:-)
2010. jan. 19. 11:30
 4/8 anonim ***** válasza:

Itt egy oldal: [link]


Ugyan nem magyar, de a súlyát és hosszát megsaccolja, értelemszerűen kell kitölteni. Felsőnél beírod mm-ben a BDP és AC adatokat, ez az UH-os papíron valószínűleg rajta van, bár van ahol az AC hiányzik, akkor ezt nem tudod megcsinálni, utána a gr melletti "gombra" kattintani. Az alsónál a FL hosszából kiszámítja a baba körülbelüli hosszát, ott is a cm mellettire kell kattintani.


Boldog babavárást!

2010. jan. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. jan. 19. 11:52
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


Hátha a későbbiekben még jól jöhet:)

2010. jan. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
HU EZ NEKEM IS OL JÖTT...:-))))
2010. jan. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
köszi ez nekem is jól jött, egy kis érdekesség :-)
2010. jan. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!