Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy napokig éjjel...

Normális, hogy napokig éjjel nappal mozog a babám, utána meg napokig alig érzem mozogni?

Figyelt kérdés

33 hetes kismama vagyok, második terhességem. Kisfiam állandóan mozgott a hasamban, nem volt okom aggodalomra.

Most a kislányom a hasamban abbahagyta a mozgást, kb naponta 3szor ha megmozdul és nagyon megijesztett ezzel...

Múlt héten rengeteget fészkalódott, szerdán voltam uh-on, ott is végig mozgott. CSütörtök óta alig érzek mozgást, tegnap este már nagyon elgondolkodtam hogy vajon mikor is mozgott utoljára. Éjjel felkeltem és elkezdtem mozgatni a hasam, fél óra után hajlandó volt egyet rúgni. Ma egész délelőtt semmi mozgása nem volt, most délben volt időm ledőlni és mozgatni a hasamat, egy apró kis rúgást kaptam, épp hogy csak éreztem, azóta megint semmi.

Próbálom utolérni a rendelőt hogy délután mehessek egy gyors uh-ra de addig is megőrülök a bizonytalanságtól...

Nagyon megvagyok ijedve.

A méhlepényem 2 hete másodfokban érett, félek hogy talán valami baj lehet...


2014. szept. 1. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne hivogasd őket inkább menj be a szülészetre, hogy csináljanak ultrahangot, ctg-t. Lehet hogy csak beletekeredett a köldökzsinórba azért nem igazán mozog, de jobb ha inkább megnézik, hogy biztosan minden rendben van e.
2014. szept. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy 4 óráig sehova nem tudok menni mert másfél éves kisfiammal vagyok itthon. 4től tudnak rá vigyázni, fél5től van rendelés nem messze tőlünk, pont odatudok menni az elejére hogy gyors bekerülhessek...

Remélem nincs baj...

2014. szept. 1. 14:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem is csütörtök óta alig vagy csak kicsiket mozog a babóm..ez az időjárás is bekavarhat.

Viszont ha napi 3x mozdul meg az nem annyira jó. Napi legalább 10 mozgás legyen. Mihamarabb próbáld meg megnézetni a babádat, csináljanak áramlásvizsgálatot, abból sok minden kiderül. Remélem minden rendben lesz veletek...szorítok!! Majd írj!


1 lányos, 37hkm

2014. szept. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

Voltam orvosnál, a kislány teljesen jól van, többször is megnézte az áramlást, a méretei is jók a korához, az uh alatt mocorgott is. Annyi, hogy a kisasszony visszafordult farfekvésbe... Most ezen aggódhatok...

2014. szept. 1. 19:48
 5/5 anonim ***** válasza:

3-as válaszoló vagyok...jaj nagyon örülök, hogy minden rendben veletek:))

Simán befordulhat még ne aggódj emiatt..dokim is ezzel nyugtatgatott, hogy akár a fájások közben is befordulhat a baba:)

2014. szept. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!