Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes kismama vagyok. Fél...

29 hetes kismama vagyok. Fél napja nem érzek magzatmozgást. Mennyire normális ez?

Figyelt kérdés
Lányok,lehet,sőt biztos,hogy én paramami vagyok,de fél 1 van és a gyerek még nem mozdult meg. Enyhe szöszmötölést talán éreztem,de rúgást hasonlót nem. Feküdtem oldalt, ittam almalevet, colát. Nem hatotta meg. Kétszer hallgattam már szívhangot, teljesen jó,stabil, sőt ott némi mozgást is mintha hallanék és megy is el a fejtől. Értem én,hogy valószínűleg alszik, de ennyit?

2014. szept. 14. 12:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Persze,sokat alszanak :) hallgattal szivhangot,minden oke akkor tulajdonkeppen miert aggodsz? :)

25hkm

2014. szept. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez az idő.... :) Ha estig nem mozog, na akkir aggódj. Majd írd meg mikor mozdult meg : )
2014. szept. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
semmi baj nincs. Biztos alszik :) Majd estére tuti beindul. Nekem is volt ilyen, volt egy lustább korszaka, napközben alig mozgott este is gyengébben. Utána beindult rendesen.
2014. szept. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kórház! Én velem 36 hetesen történt, mire beértünk nem élt a baba!
2014. szept. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Utolso! Mi volt a baj?? :(
2014. szept. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyél csokit. 4d uh előtt is azt etetnek a kismamával, hogy szépen mozogjon és NST előtt is. Ha van szívhang minden oké.
2014. szept. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is van,hogy nem nagyon rugdos a kisasszony! De nem szabad egyből a legrosszabbra gondolni. Jó tudom könnyű ezt mondani!

De mikor elmegyek este letusolni,bedobom magam az ágyikóba,elkezdek beszélni hozzá és simizem a pocakomat egyből tudja a "dolgát" :) Rúg-kapál:) De tényleg sokszor van ám úgy hogy napközben sokat alszik. Szerintem várd meg az estét és meglátod,hogy nincs gond! Pláne ha meghallgattad szívhang hallgatóval és szépen vert a pici szíve:)

Az egyik válaszolónak meg üzenem "amelyiknek elment a pici", hogy nagyon sajnálom és részvétem,de most biztos jól ráijesztettél szegény kérdezőre! Nincs gond!!

Üdv: 27 hkm

2014. szept. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem a 22. héten 2 napig nem mozgott magától.

Az első nap még noszogatásra csak-csak, de második nap már azt sem.

Szombat este fél 9-kor mentünk be a szülőszobára, ahol megnézték CTG-vel, és konkrétan lerúgta a hasamról a vizsgálófejet.

Én bőgni kezdtem, a doki pedig mosta, hogy inkább menjünk 5-ször feleslegesen, minthogy egyzser késő legyen...

2014. szept. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
mosta=mondta
2014. szept. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én senkit nem akarok ijesztgetni, de mennyi ideig tart megnézetni? Már többször előfordult, hogy mindenki ezt mondta, hogy ó nincs baj! Én írtam a kérdezőnek menjen csak!

Az utolsó pillanatban mentették meg a baba életét!

Nagyon megköszönte.

Egyébként a köldökzsinór szorult el. Ép, egészséges baba volt.

2014. szept. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!