Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek normális tünet?...

Nina-chan27 kérdése:

Szerintetek normális tünet? Többi lent. 28 hetes kismama

Figyelt kérdés
Szóval, eddig zsíros tövű, száraz végű hajam volt... Talán már 2 hete, száraz a fejbőröm, és viszket! Párom megnézte többször is, nincs seb, nincs bőrszín elváltozás, se foltok, nincs tetü se, kicsit hámlik, de nem korpás a fejbőröm. Szerintetek mi lehet? Menjek orvoshoz? Terheséggel járó kellemetlen, de veszélytelen tünet? Számíthat az, hogy sampont váltottam 2 hajmosás erejéig (Head&Shoulders), mert tetszet az illata?Utána jelentkezett 1-2 napra rá. Viszont már rég nem használtam, a régit használom, és szerintem már helyre kellett volna jönnie.

2014. jún. 17. 17:33
 1/1 anonim ***** válasza:
A samponváltás miatt is lehet, de valószínűbb, hogy a hormonváltozások miatt. Az én hajam hullott nagyon, most pedig egym ideje nem hullik, nő, mint a gomba. Pedig ugyanazt a sampont használom. Szóval szerintem a hormonok játszanak nálad is.
2014. jún. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!