Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Félidős múltam és alig van...

Félidős múltam és alig van hasam. Más is volt így?

Figyelt kérdés
Elég sokat fogytam a terhesség első felében a ch diéta miatt, talan most kezdek kicsit gyarapodni. Viszont tényleg alig látszik a hasam, nem sokat nőtt eddig. Az orvos azt mondja ne törődjek vele, a babanak teljesen jo a merete. Ez típus kérdése? Mikor kezd el latvanyosabb lenni? Volt még valaki igy? Koszi a valaszokat... 21 hkm.
2014. szept. 15. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én 26 hetes vagyok és bizony nekem az utóbbi két hétben kezdett el növekedni látványosan a pocakom. Két hete még sokan észre sem vették!

Higgy az orvosodnak ha ő azt mondja hogy minden rendben van!

2014. szept. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyanigy vagyok en is! 22+3 hetes vagyok,nem tunik nagyobbnak a hasam,mint egy 17-18 hetes kismamae. Az en babam is jo meretu,sot meg nagyobb is allitolag,mint ekkoriban kellene.
2014. szept. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Betöltött kilenc hónapos voltam, de sokan hét hónaposnak néztek. Három kilós lett a gyerek.
2014. szept. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Majd akkor aggódj ha 30 hetesen sem làtszik...nekem így volt habàr, màr a 20 hètõl mondogattàk az orvos8k hogy nem làtszik rajta a megfelelő hèt, nem ez mitt de 33 hètre csàszàrral született meg a fiam es nagyon pici volt....kisebb mint kellett volna.

Szerintem ilyenkor a has mèrete ha az orvos nem szól nem mèrvadò....

2014. szept. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!