Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez beágyazódási vérzés lehet?

Ez beágyazódási vérzés lehet?

Figyelt kérdés
ma többször voltam wc-én és ,elnézést hogy így írom,de ma 2x voltam nagy wc-zni és akor először véreztem,akor elkönyveltem anak hogy hamarabb megjött... utána megint mentem de csak pisilni töröltem de semmi a papíron :O másodjára elmentem nagy wc-re megint véreztem de inkább világos vérzés volt,rózsaszínes... Aztán megint mentem pisilni de semmi vérszerűség,tisztaságin sincs vér csak fehér folyás nyoma. Elnézést az ennyire részletesen írtam le de furcsálom a dolgot és hátha tudtuk valamit írni. Előre is köszönöm a válaszokat :)
2014. szept. 16. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem hogy mikor volt mensid és most mikor kéne megjönnie!? mert n ma ugyan igy vagyok, és nem tudom mivan:S
2014. szept. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

bocs, mikor nem kéne hogy megjöjjön:)

am elképzelhető hogy a beágyazódást jelzi:)

2014. szept. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
augusztus 25.-én jött meg és 21.-től nem várom/vártam
2014. szept. 16. 18:37
 4/7 anonim ***** válasza:

szia!


nekem is volt ilyen anno, de nálam mensit jelzet! A dokim azt mondta, hogy a beágyazódás mindig mensi környékén van!

Én Május 19re nem vártam de 18-án barna darabkás valami volt. 19én pozit teszteltem.


Szóval , lehet beágyazódás is lehet, hogy megjön! De várd meg a mensid napját! :) Én drukkolok :)

2014. szept. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ma már nem véreztem eddig legalábbis a hőm fent van :)
2014. szept. 17. 11:15
 6/7 A kérdező kommentje:
a hőm még mindig fent :) vérzés nincs :)
2014. szept. 18. 08:38
 7/7 A kérdező kommentje:
sajnos holnapra meg fog jönni barnázgatok a teszt negatív :(
2014. szept. 22. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!