Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit egyek és igyak, hogy ne...

Mit egyek és igyak, hogy ne legyen egész álló nap hányingerem, túl sok a savam?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudok minden reggel,hányni mert akkor legalább egy ki időre elmúlik a rosszúllétem.Még csak a 7. hétben járok, de már fogytam 1 kilót. Két napja nem eszem mást csak üres kenyeret és hideg tejet iszok hozzá. Elég uncsi, de nem kívánok semmit az édesnek a szagát sem bírom.
2008. aug. 9. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos egy darabig ez így marad.Azt egyél igyál ami jól esik.Ha hánysz se olyan nagy baj de vigyázz a túl gyakori hányás kiszáradáshoz vezethet.Igyál sok folyadékot.Viszont azt most olvastam hogy valakinek jobb lett mikor elkezdte szedni az elevitet ez baba-mama vitamin.Én mondjuk attól rosszabúl voltam de ha tudnád szedni az jó lenne.
2008. aug. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Itt olvastam még,hogy van akinek a gyömbér(keksz) van akinek a Cola segít.B6-ot próbáltad? Az kifejezetten hányinger ellen van,terhesek is szedhetik.30 hetes pocis
2008. aug. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha sok a savad, egyél, igyál lugos dolgokat. Grapefruit lé, vagy gyümölcs kiválló. ne egyél paradicsomot, citromot, narancsot, banánt stb. ezek ugyanis savasak. keksz sima, háztartási jó lehet. (32. hétben kismama)
2008. aug. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!