Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan akinek nem növekszik...

Van olyan akinek nem növekszik a hasa terhességnél? Nem mutatja ki a teszt, csak az uh?!

Figyelt kérdés

PL:Érzi magán a változásokat,tünetek jelentkeznek,de nem nő a hasa.

Nem tervezet baba,így nem képzeli be magának.

Lehetséges?



2014. szept. 18. 11:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy mekkora terhességről beszélünk, mert ha pl max 4hónapos terhesség akkor lehetséges,hogy nem veszi észre az anyuka. Van egy barátnőm, ő szoptatott, mellette fogamzásgátló gyógyszert is szedett (amit ilyenkor lehet) elment rákszűrésre, ahol az orvos közölte vele,hogy kb 16hetes terhes ikrekkel.
2014. szept. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Van ilyen, igen.
2014. szept. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk duci az illető, akkor előfordulhat.
2014. szept. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nem kell,hogy duci legyen, én sovány vagyok és csak a 4ik hónaptól kezdett el nőni a hasam,sok sovány barátnőm van és az első babájukat mikor várták mindegyiknek elég későn kezdett el látszani a pocakjuk. Második terhességnél hamarabb.
2014. szept. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

A baratnom terhes volt,de nem tudta mig meg nem szuletett a baba.

Valtozasok voltak,tuneteket erezte,de nem gondolta hogy terhes mivel neki nem lehet babaja,a dokija mondta.

Es mivel valami baja is volt,nem tudom sajnos mar hogy mi a neve,de ez miatt 1evben pl:3-4-5x jott meg neki.

De nem lehetett latni semmi kis pocit semmit.

2014. szept. 18. 22:28
 6/21 A kérdező kommentje:

Most en is ugyan ebben vagyok.

1-2 honapja nem jott meg,rosszul vagyok,hanyingerem van stb..

A hatam sokszor szokott fajni,de a tesztek negativak.

Es egyszeruen nem ertem hogy mitol van ez!?

2014. szept. 18. 22:31
 7/21 anonim ***** válasza:
Orvos mit mondott? Ő biztosan meg tudja mondani,hogy terhes vagy-e! Ha két hónapja nem jött meg, és terhességre gyanakszol gondolom már elmentél hozzá.
2014. szept. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Igen elmentem hozza,de nem mondott semmit.Az mondta varjunk meg.

Elmentem rgy masikhoz aki azt mondta valamilyen virus csak.

Nem ertem.

Pedig rosszul vgyok,szedulok,hanyingerem van es leszakad a hatam!!

Ez nem virus mert semmi olyan mas bjom nincs.

2014. szept. 19. 17:04
 9/21 anonim ***** válasza:
Pedig akkor biztos,hogy nem terhesség,mert ekkora terhességet már látna az orvos Amúgy utolsó menstruáció első napjától számolják.
2014. szept. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
De mi az h egy két hónapja nem jött meg? nem Tudod ,hogy egy vagy két hónapja volt meg utoljára? Mikor volt az utolsó vérzésed?
2014. szept. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!