Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hétfőn nem jött meg. Kedden...

Hétfőn nem jött meg. Kedden pozitiv teszt. Csütörtökön darabos barnázás fájdalmak nélkül. Ugye csak a hormonok szórakoznak velem? Volt vkinek ilyen és egészséges babája született?

Figyelt kérdés
2014. szept. 18. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Menj surgosen dokihoz, mert elofordulhat hogy progi potlas kell, elso terhessegem nekem is igy indult es nem lett jo vege..most ujra babat varok, es a progi potlas mentette meg a babam, en is barnaztam picit.

Szoritok!

21hkm

2014. szept. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Doki azonnal!
2014. szept. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez volt. Nem mentem orvoshoz mert ha el akar menni ilyen koran ugyis elmegy. Sok pihenes es kesz. Meg latni se latnak semmit.

Volt 2 napig barnazasom, egeszseges kislanyom szuletett 19 honapos. Hugom szinten igy jart. 6 hetesen bsrnazott, elmemt dokihoz, pihenest irt elo neki de semmi mast. Egeszseges kisfia szuletett 3 hete. :-)

2014. szept. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Kedves utolso! Lehet a barnazas termeszetes dolog is, de van akinek progeszteronhiany okozza. Es ha az akkor a kedves kerdezo akarhanyszor lehet terhes sajnos veteles lesz.

En inkabb kernek progipotlast ha el akar menni amellett is el fog.De ha nem a babanak van baja hanem hormonproblema en szerintem meg mentheto.

2014. szept. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kerdezo azt kerdezte jart-e vki igy es egeszseges babat szult volna, en elmeseltem h igen nalunk 2 pelda is volt ra. Nem vagyok orvos nem mondok diagnozist, a kerdesre valaszoltam. Nem engem kell kioktatni es megszolni, azert mert nem az volt a gondom mint masnak, neki se biztos ezek fejeben dont majd o.
2014. szept. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egy terhessegen mar tul vagyok. 23 honapos a fiam.akkor volt egy hematomam ami tavozott a 6. Heten de piros volt. 11hettol kaptam progipotlast csak. Doki 4+3naposan szerintem se latna mast csak petezsakot. Azert kerdeztem csak mert megijedtem. De most visszaalt az atlatszo folyas.probalok pihenni de holnap elutazunk.ket eves gyerkoc mellett nem sok nyugi van.koszi a valaszokat.
2014. szept. 18. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!