Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha az ultrahangon azt mondták,...

Ha az ultrahangon azt mondták, Lehet dongalába van a picinek, szerintetek ezt már vehetem készpénznek? A dongalábas gyerekek képesek normál helyzetbe rakni a lábukat?

Figyelt kérdés

A 30. héten mèg minden rendben volt,a 35-en meg ezt vette észre a doki. Lehet,hogy csak direkt szòlt ilyen későn?

Nem értem mi történt,első baba,nagyon nehezen jött össze és most ez. :'(



2014. szept. 18. 15:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztosan csak akkor tudható, ha megszületik! Addig is, járj utána a kezelési, fejlesztési lehetőségeknek, hogy ha tényleg beigazolódik, ne érjen váratlanul és tudj hova fordulni.
2014. szept. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia!Ne vedd keszpenznek,de krszulj fel ra.Nekem az utolso uh-n mondta a doki,hogy nincsenek labai a gyereknek....gondolhatod.Es egeszsegesen szuletett,van laba.
2014. szept. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A sógorom született dongalábbal, babaként és kisgyerekként műtötték. Most 21 éves, semmi hátránya nincs. Focizik, részt vett a tornaórákon. Aki nem tudja, hogy betegen született nem veszi észre.


Ami visszamaradt belőle az csak annyi, hogy kisebb 38-39-es lába van.

2014. szept. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ne vedd készpénznek, de valóban nézz utána.

Nekem az egyiknek agykamratágulatot jósoltak, a másiknak vesetágulatot, makk egészségesek.

2014. szept. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősömnek a babájának a fején láttak valami, vitték sürgősségi császárra (olyat is mondtak, hogy lehet daganat). Végül tudod mi volt az amit láttak? A haja! Szegény csaj meg majdnem idegösszeomlást kapott! Próbálj meg nem idegeskedni! Ha meg mégis dongalába lesz, akkor is próbálj meg nem elkeseredni! Sajnos az életnek menni kell tovább és biztos vannak olyan orvosi megoldások, amivel lehet javítani a helyzetet.
2014. szept. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nagyon remélem,hogy nem lesz baj,annyira nem számítottam már rossz hírre az Uh-on, hogy teljesen összerogytam ettől a lehettől is. Próbálom azzal nyugtatni magam,hogy utána lemérte a lábfejét,normális méretek voltak és vissza is rakta egy picit normál helyzetbe,csak aztán ahogy keresztbe rakta a lábait,újra behajlította.Reménykedem!
2014. szept. 19. 13:46
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolòk,megszületett gyönyörű kislányom és nincs dongalába!!! :-)

Nem tartja még ugyan tökéletesen a lábát,mert az utolsò hetekben törökülésbe volt bennem a kis drága,de a lényeg,hogy nincs bajunk!! :-)

2014. okt. 20. 17:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :)
2014. okt. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
gratulálok
2014. okt. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sok boldogságot és egészséget nektek!
2014. okt. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!