Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valami jó tanács egy 39....

Valami jó tanács egy 39. hetet töltő (36 hétben 6,9-s terheléses cukor) kismamának, aki megőrül az édességért?

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyél. Nem magas egyáltalán. Kicsit fel van fújva ez is. Persze nem kell egy tepsi beiglit bevágni, de ez még jóval a normál érték alatt van.


Boldog karácsonyt!

14 hónapos kislány és 31 hetes pocaklakó anyukája (terhességi cukros de nekem 8 lett, ch diétán vagyok)

2010. dec. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem válaszolóval. A 6,9 azt jelenti, hogy minden rendben. Ha megkívánod, egyél. Nem kell mértéktelenül, de néhány süti és csoki nem fog megártani!
2010. dec. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetertek, egyel nyugodtan, a 6,9 teljesen jo ertek.
2010. dec. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Nem mértéktelen evésre gondoltam, csak napi 1-2 szelet süti. A lányommal is és most is az utolsó hónapban egyszerűen kívánja a szervezetem a szénhidrátot. A kenyérről még úgy ahogy le tudok mondani, de egy kis édesség (főleg az ünnepek alatt) nagyon vágyom rá.
2010. dec. 22. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!