Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek van/volt folyamatosan...

Kinek van/volt folyamatosan vérzése vagy barna folyása?

Figyelt kérdés

Mit mondott rá az orvos? Hogy viselitek testileg / lelkileg?

A baba jól van?

Én 14 hetes terhes vagyok, utrogestanról most kezdek leszokni, mellette rutaskorbint is szedek.

Ki vagyok ettől a folyamatos menstruálástól és vérzésektől. Nagyon izgulok, hogy a baba jól legyen.

A vérzéseket nem tudják honnét jönnek.


2014. jún. 13. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem. Itt Németországba nem adnak rá semmit. Előzőre hematóma miatt véreztem,aztán volt,hogy nem tudták honnanjön.
2014. jún. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt 5 hetig hematoma miatt.,Amerikaban elek es itt sem adnak ra semmit.Pihennem kellett nagyon sokat!Hala az egnek minden rendben volt,es ma mar 31hetes vagyok!pihenj sokat te is!Minden rendben lesz! :)
2014. jún. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem volt a 10. héttől a 12. hétig barnás folyás,meg egyszer pici vér.Nem igazán derült ki, hogy mitől.Utrogestant szedtem,mellette rutascorbint is. Hematóma nem volt,a 12.heti uh-n azt mondta az orvos,hogy a lepény széle közel van a méhszájhoz,emiatt sérülékenyebb,ez okozhat kisebb vérzést.Pihennem kellett,és ezután el is múlt a barnázás. A baba rendben volt,egészségesen született.

2014. jún. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nekem az egy hete készült ultrahangon volt 28x23 mm hematóma. Sokat pihenek, de bevallom, hogy kicsit sétálni is szoktam menni.

Nem kellene?

2014. jún. 13. 17:23
 5/10 anonim ***** válasza:

Kb. a tizedik hétig nekem is előfordult barna valami, a doki azt mondta nekem is, hogy a méhlepénytől lehet, magától elmúlt.

De ha ez megnyugtat, nekem több olyan ismerősöm is van, aki menstruált terhesség alatt, és mind egészséges babát szültek, pedig egyikük akkor jött rá, hogy terhes, amikor megmozdult a gyerek, mert addig semmi jele nem volt a terhességének. Ritka, de előfordul.

2014. jún. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én nagyon ki vagyok tőle
2014. jún. 13. 18:17
 7/10 anonim ***** válasza:
Én a 33. héten vagyok, mindig volt valami barnázás, kicsi vérzés..az első harmadban nagyon paráztam is miatta, de azóta minden rendben van, az ultrahang mindig megnyugtatott, azóta pedig érzem minden mozdulatát, úgyhogy tudom, h nincs baj:)! Én nem kaptam rá semmi gyógyszert, amikor sorozatosan előfordult (2-3 alkalommal rövid idő alatt), akkor 2 hét táppénzre kellett jönnöm, és el is múlt. A sok stressz okozta, +a méhlepény egy ideig nagyon közel volt a méhszájhoz.
2014. jún. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én tegnap óta alvadt vért pisilek, de alapjában nincs vérzésem. Nagyon kész vagyok ezektől.
2014. jún. 14. 07:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 12. hétig 3 komoly erősségű vérzésem volt hematoma miatt az utolsónál hatalmas tenyérnyi alvadtvér csomókkal. Akkor 4 napot feküdtem kórházban ez már több mint 1 hónapja volt még folyamatosan barnázok, hol folyás formájában hol barna darabok formájában néha már-már ijesztő mennyiség, de a babával semmi baj hematóma okozza. Egy 60x40 mm és egy 40x20 mm hematomám lett az utolsó nagy vérzéskor, ahogy kezdett ürülni rengeteg pici lett 80x40 mm területen ez tegnapi kontrollon már csak a fele volt 40x20 mm. És már halványodik és kevesebb a barna is. Amennyit tudsz pihenj magnézium + rutascorbin (ez erősíti az érfalakat) az első 1-2 hétben csak enni, fürdeni, wc-re keltem fel, azóta úgy mondanám kímélő életmód amennyire egy 15 hós mellett lehet.
2014. jún. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ma meg vizsgált a dokinő és a baba rendben van. A vesémből jött most a sok vér, de a vesém is jól van. Elvileg. A vérkép és a vizelet vizsgálat eredmény negatív lett.
2014. jún. 14. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!