Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetesek vagyunk. Az lenne...

24 hetesek vagyunk. Az lenne a problémám, hogy nagyon puffad a hasam. Feszül és ma kB 2 percig hangosan morgott jobb oldalt egészen fennt. Közben a pici is folyamatosan mozgott. Volt valaki így?

Figyelt kérdés

2014. jún. 19. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez tök normális várandósan, renyhébbek a bélmozgások, mert a terhességet fenntartó hormonok nem választják kis, hogy csak a méhed simaizomzatát tartják nyugalomban, hanem szisztémásan hatnak mindegyikre. Vegyél be espumisant, kerüld a puffasztó ételeket, mást nem tudsz tenni.
2014. jún. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kedves első, köszönöm a vállásodat!
2014. jún. 19. 14:00
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia,úgy van ahogy az első írja. Nekem is volt,a 10.héttől majdnem végig. Sajnos bármit ehettem,mindentől puffadtam. Nekem a Salvus víz vált be valamennyire,de volt hogy az sem segített. Az espumisan nekem semmit se ért.
2014. jún. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 32 hetes vagyok, nekem most egyik nap volt ilyen. Feszült a hasam, a babám mocorgott, és mart a gyomorsav, fetrengtem a fájdalomtól. Nekem csak azután múlt el, hogy mindent kihánytam, ami a gyomromban volt.
2014. jún. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Uú az durva! Nekem nem fáj meg nincs hányigerem.

(még?) olyan a gyomrom mint a lufi. És már egy ideje ez van szinte mindentől.

2014. jún. 19. 19:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is volt hasonló múlt héten. Nem csak puffadt, meg feszült, hanem csikart is, eléggé fájt, majd egy napig. Közben a baba vígan mocorgott odabent, ebből gondoltam, hogy talán nem lehet baja. Másnap a doki is megerősített, hogy az emésztésem miatt volt. Fogok venni én is espumisan-t hátha lesz még ilyen, meg salvus vizem is van itthon :)

20 hkm

2014. jún. 21. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!