Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetesen mennyi magzatmozgás...

24 hetesen mennyi magzatmozgásnak kell lennie?

Figyelt kérdés

2014. szept. 20. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez is mindenkinél más..én pl 19 hetesen elég sürün érzem néha már azt kérdezem mikor alszik ez a babóca :)
2014. szept. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia

Haaat.. "A kell lennie" mindenkinel mas,de a legjobb a doki megkerdezese. Az en babam a 24.het masodik feleben indult be es azota is mikor reggel kelek,velem kel es egeez nap minden oraban jelentkezik altalaban

Van egy bnom akinek egyidos a babaja az enyemmel,es neki.egy.nap csak ketszer ,haromszor erzi de akkor nagyon erosen :)

Miert kerdezed? Szted.baj van?

26+2hkm

2014. szept. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Vizsgálatok rendben vannak,minden okés a kislányommal.Azért kérdezem mert van olyan nap hogy ritkábban érzem és rám hozza a frászt.Egyébként mellsőfali lepényem van.Második baba,van egy 10 éves fiam
2014. szept. 20. 19:59
 4/5 anonim ***** válasza:

2. babámat várom. Mind a kettő lány baba. 1. baba nagyon lusta volt, napjában 1x, max 2x rúgott-egyet! Már 4 éves és idekinn, mint a forgószél, olyan:D

Második baba az ellentétje: örökmozgó a pocakban. Olyan sorozatokat nyom! Olyan 20 hetes kortól kezdett egyre aktívabb lenni, most 26+5 vagyok, még elég aktív, de szerintem majd lassan ahogy jobban tudja koordinálni a mozgásait, kevesebb lesz a rúgások száma.

2014. szept. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😊 az eddigi válaszokat!Várok még hozzászólásokat.
2014. szept. 21. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!