Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kemenyedek vagy csak a babat...

Kemenyedek vagy csak a babat erzem igy? 21hkm

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elso babam es nagyon tapasztalatlan vagyok.

Par napja minden nap rendszeresen olyan erzesem van a hasamban mintha igy egyik pillanattol a masira egy csomo keletkezne a hasamban. Hol nagyon lent erzem hol feljebb hol oldalt..de van hogy majdnem az egesz hasam.

Olyankor bizsereg belul es mintha egy lufit fujnanak egyre kemenyebb..es utana kienged..van hogy a baba rug es ugy.

Kicsit felek hogy mar kemenyedek..vagy esetleg a csoppseg is feszitheti magat a hasamban? Nem korai meg ez?

Segitsen aki tud hogy mi a kulonbseg a kemenyedes es a baba feszitese kozott!!

Jaj azt elfelejtettem hogy ez altalaban akkor jelentkezik ha hatamon fekszem!

Koszonom mindenkinek!!



2014. szept. 20. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem a baba lesz az én is igy szoktam érezni,ugyan ezeket,néha ránézek ha fekszem a pocimra és van ugy,h egyik oldalam nagyobb mint a másik :) olyan kis aranyos amikor ennyire kifesziti magát ,mindig elnevetem magam,szerintem ne agódj te se :)
2014. szept. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia. Koszi szepen a valalszod!:)

Akkor joo orulok hogy a baba az csak furcsalltam hogy mar ilyen koran igy tudja magat fesziteni. :D

Igaz nekem meg nem olyan szep nagy a pocim..igy nem mindig dudorodik ahol kinyomja magat..csak ha odateszem a kezem azon a reszen kis gomboc van ami kemeny!:)

Persze a rugasokat erosen es egyertelmuen erzem!:)

2014. szept. 20. 17:14
 3/3 anonim ***** válasza:
én is még 19 hetes vagyok! ugyh ugyanazt érzem én is :)
2014. szept. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!