Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én az sztk-ba járok orvoshoz!...

Én az sztk-ba járok orvoshoz! Mindig ugyanahhoz! Ő náluk is van olyan igazoláshoz nyomtatvány ami a tgyás-hoz kell, hogy igazolja mi a szülés várható időpontja? Mi ez a papir?

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha eddig onnan kaptad a táppénzt is, akkor ők álítják ki.

Ha a háziorvostók kaptad a táppénzest papírt, akkor tőle kapod meg. A szülés várható időpontja a kiskönyvedben van, ezt az oep lefénymásolja. Orvosi állományba vételi igazolást fogsz kapni (rózsaszínű papír), amire ráírják a szülés várható időpontját, és a tgyás kezdeti időpontját. Majd ezt el kell vinni a munkahelyre vagy a könyvelőhőz, aztán ott már megmondhják mit kell (attól függ kifizetőhely a munkahely, vagy nem)

2010. jan. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
munkanélkülin vagyok!Már kaptam rozsaszin papirt!Ezt adjam oda holnap a nőgyogyászomnak?
2010. jan. 20. 13:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor passz.....erre nem tudok válaszolni, hogy mi van ha valaki munkanélküli.....tedd fel így a kérdést!
2010. jan. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is munkanélkülin voltam amikor kismama lettem és én is sztkás dokihoz járok de tölem nem kértek semmien papirt csak a kiskönyv a fontos mert abban van minden fontos adat amire szükséged lesz a szülés után is
2010. jan. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is munkanélkülis vagyok. Honnan kaptál rózsaszín papírt és mikor?
2010. jan. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
tb-től kaptam mikor bent voltam!
2010. jan. 21. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!