Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális a 7. héten az, hogy...

Normális a 7. héten az, hogy fáj a derekam és az alhasam ugy görcsöl, mint amikor megkéne jönnie? Nem fáj igazán csak kellemetlen. Tudok valami kárt okozni azzal, hogy ahogy felhejezem a hüvelykúpot megsértem magam?

Figyelt kérdés
2008. aug. 9. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért akarnál kúpot felhelyezni.Szerintem ne tedd,mert lehet,hogy baja lehet a babádnak.Én nem tenném.A terhességem alatt még egy Algopirint sem mertem bevenni.Ha pedig görcsölsz inkább keress fel egy orvos még mielőtt elvetélnél.Ez csak jó tanács.Boldog babavárást.
2008. aug. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

az orvos irta fel nekem az utrot.

csak attol tartok, hogy ahogy felhelyezem megsértem magam.

szoval a derékfájás norma? na meg a görcsök?

2008. aug. 9. 18:50
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

Az utrogestantól semmi bajod nem lehet. Ha az orvosod írta fel, miért bírálod és kérdőjelezed meg???

A görcsökre jó a MagneB6. Ha nagyon fájdogálsz, görcsölgetsz szedheted a maximális (3x2) adagot is.

2008. aug. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is használtam hüvelykúpot a 9. héten az orvos írta fel mert polipot talált a méhnyakon.Abszolút semmi kockázata nincs a babára nézve. A görcsöt vedd komolyan , és mond el a dokidnak én Magne B6-ot szedek 3×2-t , igaz nem görcsölök, de volt a 10 héten egy kis vérzésem és akkor írta fel nehogy begörcsöljek.
2008. aug. 10. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amikor az az időszak van, amikor a ciklusod szerint meg kellett volna jönnie, előfordulhatnak mensi szerű görcsök, tünetek. Nekem ez 3 hónapos koromig volt így.

Ha a szakorvosod írta fel a kúpot, biztosan nem lesz semmi bajotok. A Magne B6-ot szedheted nyugodtan a görcsökre. Ha pedig nyugtalan vagy, inkább keresd fel újból az orvosodat.

2008. aug. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!