Judit 001 kérdése:

Masodik terhesseg?

Figyelt kérdés
Man egy ideje hanyingerem van es szedultem nem jott meg csinaltam testet halvanyan. Jott ki az egyiken a ket csik a masikkon erosen.mert?azert itt kerdezem mrtt az.orvoshoz keddeb kell menem es igazsag szerint itt angliaba nem mondanak.semmit es ojan fura.erzes van.a hasamban mintha nyomodna.elore mert ?

2014. szept. 20. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Több mint valószinü h terhes vagy, gratulálok!
2014. szept. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
wnnyire helytelenül nem irhatsz akkor se ha külföldön vagy....
2014. szept. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
e=w
2014. szept. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Látod kedves második, te is elnyomtál egy betűt, de az tény, hogy helyesírási hiba is van benne pár, de itt most nem ez a lényeg.

Én is Angliában élek. Milyen teszttel teszteltél? Valószínű, hogy terhes vagy, de azért pár nap múlva tesztelj újra. Kérj időpontot a Gp-nél, ott elmondod, hogy terhes vagy és kiszámolják, hogy mikor leszel kábé 8 hetes. Ekkorra kérsz időpontot midwife-hoz, és az első alkalommal elkészíti a kiskönyvedet, elmondja, mikor kell menned legközelebb, egy-két vizsgálatot elvégez-vér, vizelet-esetleg kér időpontot a 12 hetes uh-ra. Szívhang hallgatás majd csak 16 hetes kor körül lesz. A GP-nél próbálj meg kis flakont kérni a vizeletvizsgálathoz, vagy oda menj be, ahova majd mész MF-hoz és ott kérj üvegcsét. Ha mész a 12 hetes uh-ra, oda is vigyél vizeletmintát és ne felejts el onnan is felmarkolni egy üvegcsét. Kérjél minden vizsgálatot. Az első uh-ra kérjed a down-kort is, vérvizsgálatot is, akkor ott majd leveszik a vért és 10 napon belül megvan az eredmény, majd levélben kapod.

Sok sikert!

26+4hkm

2014. szept. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!