Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív lett a tesztem!...

Pozitív lett a tesztem! Második babó. Kinek milyen volt a második terhesség? Miben más?

Figyelt kérdés
Második
2014. aug. 20. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Gratulálok! :)

Fú én most elég szélsőséges leszek.

Most vagyok 36 hetes a másodikkal.

Elsővel SEMMIT nem éreztem, csak a hasam nőtt. :)

Másodikkal 14. hétig éjjel-nappal hányinger, vizesedés, visszér, aranyér, a hasam durván repedt a köldökömnél pedig kenem, a szeméremcsontom van, h annyira fáj, h nem tudok menni szinte, gyomorsav a torkomban, sokat fáj - húz - szúr a hasam alja, ja és a hasam elég korán kezdett látszani.

Ööö na kb ennyi. :)

Első fiú, ő pedig lány. Azt hallottam a lányokkal több a baj , meg a többedik terhességgel is. :) De már csak pár hét.

2014. aug. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem pont ilyen volt az 1. ;-) lány lett...35.héten kibújt :-)
2014. aug. 20. 23:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Detto mint az első :D


Első fiú: tök szupi kis terhesség - hasam csak 6 hósan kezdett látszani, bár utána rendesen bepótoltam az addigi hiányt...de alapjáraton élveztem majd minden pillanatát!


Második LÁny: 22. hétig folyamatosan hánytam - a nap bármely szakában képes voltam erre, sőt kocsiban csak elől tudtam utazni különben 2 perc után hánytam! Hasam már 12 hetesen akkora volt, hogy többen kérdezték hogy csak nem ikerek!? miután lement a hányós rész... utána jött a citrom imádatom , napi fél kg! citormot kellett ennem! mert ha nem volt meg az adag egyszerűen hisztérikás rohamaim voltak! (magam sem értem mért!? amúgy egy tök nyugodt ember vagyok) - ja a citromnak köszönhetően úgy néztem ki, mint egy csókos szájú hal! mert persze ennyitől az embernek feldagad az ajka meg a nyelve ....és fáj a pofája...de mint valami drog olyan volt nekem nem tudtam leállni, még amikor fájt akkor is ennem kellett...

na és persze a legjobb hogy a súly miatt pokoli fájdalmaim voltak a 35. héttől - járni alig bírtam és ráadásul még túl is hordtam nem is kevéssel!

szóval ÉN aki annyira -de annyira vártam hogy megint élvezhessem a kismamaságot valahogy ezt nagyon benéztem a másodikkal :D

2014. aug. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló tapasztalataim vannak. Két első gyerek lány lett, az első terhességgel csak reggelente voltam rosszul, meg esetleg egy kicsit émelyegtem napközben. A második leányzóval viszont 2 hónapig csak hányni járt belém a lélek. Nagyon nehezemre esett a gyereket is ellátni (15 hós volt ekkor), semmi kaja nem maradt meg bennem csak a paradicsomleves, a vérnyomásom nagyon alacsony volt (egyszer 70/40-et mértem), és napi 18 óra volt az alvásigényem. Szerencsére a 13. hét után elmúlt, onnantól már nem volt gond.
2014. aug. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Első fiu, most a második kislány 33 hetes vagyok .

Elsővel semmi bajom nem volt, jól éreztem magam.

Most az első hetekben a fáradság, sokat hisztiztem. A hasam is sokat fájt. Tele lettem pattanással, de a hátam, mellkasomon is :( Már 18 hetesen nagy volt a hasam. Sok a savam, éjszaka nem tudok aludni. Derékfájás-hátfájás már elég korán megtalált :( Szóval összességében nekem rosszabb a terhességem, de már csak pár hét. De egyben hatalmas boldogság :) De őszintém már nagyon szeretném ha uralhatnám a testemet. Boldog babavárást neked :)

2014. aug. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!