Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második picúrral várandós...

BabaHanna kérdése:

Második picúrral várandós anyukák, Ti éreztetek valamit az első hónapokba?

Figyelt kérdés

Két pozitiv teszt után boldogan tudattam a férjemmel, hogy jön a második baba:) Hánytam.. a mellem még mindig fáj, kicsi görcseim vannak és eszméletlen módon fáj a derekam. Most vagyok öt hetes. Holnap megyek orvoshoz. Kicsit aggódok, hogy nem lát majd semmit.. DE akkor is terhes vagyok nem? Az a baj, hogy az első terhességemről inkább a megmozdulás után vannak emlékeim és nekem most olyan furcsa, hogy nem látok, nem érzek semmit. Csak néha görcsök meg a mellfájdalom és hát persze a pisilési inger:D Kérlek írjátok le a ti tapasztalataitokat, lehet megnyugszom:) Köszönöm előre is!:)

ui: tudom, hogy hülyeségnek hangzik, de szerintem valamilyen módon mindenki aggódik :)



2014. aug. 14. 08:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia. Szintén 5 hetes a terhesség nálam is. Fájnak a melleim, szúrkálnak, görcsölgetnek a petefészkeim. Jövőhét csütörtökre van időpontom dokihoz. Egyenlőre nem nagyon élem bele magam, mert januárban sajnos meg kellett szakítani a terhességet, így nekem jobb is, hogy csak ennyi a tünetem.
2014. aug. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia. Én most megyek először tanàcsadàsra, 2hete vtam dokinàl, akkor még csak petezsàk és szikhólyag volt làtható. Folyamatos rosszulléttel küzdök, mégis màs, mint az első. Akkor nem voltam rosszul, de legalàbb éreztem, hogy babàt vàrok. :) ha egy óra mulva mutatjàk a szìvhangot remélem tudatosul bennem :)
2014. aug. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Akkor nektek is hasonló tüneteitek vannak mint nekem. Első válaszoló sajnálom, hogy megkellett szakítani a terhességedet:(

Második , akkor te is 5 hetesen voltál először ezek szerint. Megnyugtat, hogy akkor már látták :) Igen én is így vagyok vele, hogy tudatosulnia kell bennem, olyan rég óta próbálkozunk kis tesóval . Két különböző teszt meg nem tévedhet, hogy pozitiv..:D remélem :D

2014. aug. 14. 09:58
 4/8 anonim ***** válasza:

A teszt nem téved, gratulálok! :) Bár nyilván ilyen picurka embriónál még garancia semmire sincs, de hogy MOST nem vagy egyedül, az tuti. :)))

Bár én lettem volna ilyen tünetszegény a másodikkal! Örülj neki!!! Én a 4. héttől hánytam, mint a lakodalmas kutya, napi 24 órában a "nagy" mellett...

2014. aug. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én ma vagyok 4 hét + 3 napos, eddig nem sok mindent éreztem. Ma voltam nőgyógyásznál 3 mm-es petezsákot látott, méhen belül. Nem a pozitív tesztek miatt mentem, már 2 hónapja kaptam időpontot rákszűrésre, nem akartam visszamondani.

Kitartást mindenkinek, és jó egészséget!

2014. aug. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) A kislányommal én is hánytam végig ..:S De aztán kitudja lehet csak várat magára :P Tegnap nagyon fájt a méhem mintha megemeltem volna magam .. Lehet azért mert először sajna császárral szültem.. Ma megyek orvoshoz. Kiváncsi vagyok nagyon!!
2014. aug. 15. 08:40
 7/8 anonim válasza:
Szia! Én az első terhességemet sokkal jobban viselem (igaz, az 12 évvel ezelőtt volt) Hála a magnéziumnak és a b6 vitaminnak a reggeli rosszulléteim enyhék, viszont nagyon hisztis vagyok és a nap bármely szakàban el tudnék aludni. 5+3
2014. aug. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor kezdek megnyugodni, reggeli hányinger egésznap tart, de első terhességemnél is ez volt. Viszont most fáj ha emelek, meg kicsit nyílalok és görcsölök. Lehel attól, hogy császárral szültem az elsőt?
2014. aug. 20. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!