Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jelezheti a szülés közeledtét...

Jelezheti a szülés közeledtét az álomkórosság?

Figyelt kérdés
38. hetes kismama vagyok. Kb. 2 napja folyamatos fáradtság van rajtam, állandóan aludnék.Ma is azon kívül, h a szárítóra kiraktam a ruhákat, képtelen voltam másra, azonnal vissza is feküdtem aludni. Pedig eddig annyira energikus voltam. Lehet közeleg az idő?
2014. szept. 21. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet csak az időjárás miatt van.

37 hkm

2014. szept. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

35.hét óta lassultam be elég jól. Majdnem csak végig kirándultuk a nyarat 10-15km-es sétákkal. Most már elrángatni nem tudnak itthonról. 9ig maximum alszok délután ülve/állva is eltudnék aludni de még sem fekszek le mert akkor este nem tudnék olyan jót aludni.. Volt már rá példa, hogy hajnali 3-kor felkeltem és neki álltam főzni.. :) majd amint végeztem elfeküdtem aludni.. Nem akarom a napokat felcserélni ezért 1 kis tartás van bennem. Ha úgy érzem tv-zés közben, hogyálmosodok akkor felülök, vagy járok egyet a lakásban. :)



Lehet a front miatt is! Úgy mondhatom, hogy jelezheti a szülés közeledtét..de nem úgy ahogy Te gondolod! :) Simán ráhúzhatsz még. Én is 4 hete fáradtabb vagyok és mégsincs jel, hogy ki akarna jönni. :) 39hkm

2014. szept. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én teljesen álomkóros voltam szülés előtti napokban. Előző nap pedig nem tudtam aludni. Feküdtem, kínlódtam, hulla voltam és nem és nem és nem. A szülőszobán, másnap déltán, szülés közben is sokszor eszembe jutott, hogy engem most akkor semmi nem érdekel, én mostmár aludni akarok. Persze nem sikerült :)
2014. szept. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!