Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek, milyen tünete volt 8....

Kinek, milyen tünete volt 8. hétben?

Figyelt kérdés
8 hetes vagyok, de semmilyen tünetem nincs. Kicsit fura nekem, mert olyan sokan már hányingerük van, nekem semmi, mondhatnám hogy szerencsés vagyok, de félek, hogy ez azt jelzi hogy baj van.
2014. szept. 21. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem kell parázni!:) Ahány kismama, annyi tünet, vagy éppen tünetmentesség, annyi fajta terhesség.

Nekem ekkor ezek voltak a tüneteim: mellérzékenység, szédülés, hányinger, hányás, fáradtság.

Ha nem görcsölsz, nem vérzel, akkor azért nagyon nagy valószínűséggel minden rendben van.:)

2014. szept. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem 1. terhességnél semmi tünet. Elment 8 hetesen.

Másodikkal minden tünet megvolt. 8 hetesen pl. öklendezés, fura szájíz, gyomorégés, cici fájdalom és növekedés, fehér pöttyök a bimbóudvaron, és nagyon kívántam a bacont. MEghalt 25 hetesen. Ergó semmi összefüggés nincs. Azért figyelj oda!

2014. szept. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem mellfájdalom, fáradság,ételundor,szagundor,gyakori vizelési inger, kb. a 9.héttől már hánytam is:(

Nem hiszem,hogy gond lenne azért mert nincs tüneted,nagyon sok nőnek nincsen:) Lehet,hogy te is a "szerencsések" közé tartozol:)

Üdv 28hkm

2014. szept. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem az egesz terhesseg alatt nem volt tunetem, kiveve a 8. het tajekat. ekkor 2 hetif gyomoreges es szagundor. de egyebkent semmi tunetem nem volt. a hiedelemekkel ellentetben en ugy tapasztalom, kevesebben hanynak..
2014. szept. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ne aggodj, ha eddig sem volt semmi tuneted! egyszeruen szerencses vagy! en 8 hetesen mindkettovel emelyegtem, hanyingerem volt, undor mindentol, meg a sajat szagomtol is, gyomoreges es a mellem szrt akart robbanni. hanyni nem sikerult sosem csak oklendezni es nyaladzani folyamatosan. jo babavarast!
2014. szept. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ma hajnalban és reggel borzasztó gyomorégésre keltem, hú de rossz volt
2014. szept. 22. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!