Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 26. hétben vagyok, és...

A 26. hétben vagyok, és szinte naponta előfordul, hogy olyan érzésem van, mintha egy picit bepisiltem volna. Ez mindig közvetlen a wc-zés után van. Ez normális tünete a terhességnek?

Figyelt kérdés
2008. okt. 27. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam ilyet érezni. Ilyenkor tényleg pisilsz is egy picit? Mert akkor elgyengült a gátizmod, és erősítened kell gátizomtornával. A neten is találsz róla infót, de amúgy ennyire egyszerű: először találd meg azt az izmot - pisilés közben tartsd vissza a vizeletedet, és meg is van. Ezt kell edzened, de SOHASEM pisilés közben. Én naponta 3-4-szer összehúztam 25-ször, és nem is volt problémám. Bármennyiszer lehet csinálni.
2008. okt. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálam meg az történik kb. 1 hete, hogy pisilés után, mikor már azt hiszem, készen vagyok, akkor még pár csepp lemegy a kőre, a WC elé. Ez ugyanaz a dolog lehet, mint nálad. Vagy a 'pici' alatt mit értesz?

Én annak tudtam be a dolgot, hogy már nem látok le, és biztos túl türelmetlen vagyok...

24 hetes kismama

2008. okt. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem is van ilyen hogy sokszor érzem nedvesnek és mindig lessem mi ez kicsit több a folyásunk ilyenkor nekem a doki azt mondta ez természetes 25 hetes
2008. okt. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A pici alatt egy-ket cseppet ertek, es en sem latok le, es azt hiszem turelmetlen is vagyok...

Tegnap en is megkerdeztem a dokitol, es azt mondta, hogy ez normalis, mert a suly mashogy nyomja az izmokat. O is azt javasolta, hogy ha nagyon zavar, akkor csinaljak gatizom tornat, ahogy az elso valaszolo irta.

Koszi a valaszokat!

2008. okt. 28. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!