Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van még valaki akinek a...

Van még valaki akinek a terhesség vége felé ferdén fekszik a baba a pocijában? 37 hetes vagyok és nem értem miért nem akar valami rendesebb pòzt felvenni a kicsikém.

Figyelt kérdés

#harántfekvés #ferdefekvés
2014. szept. 22. 09:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 37. Héten faros volt, 38. Héten keresztbe feküdt, 39. Hétre fordult be végül,. Még az orvos is csodálkozott, mert ilyenkor már nem szoktak ennyit forgolódni, mert kevés a helyük. De v3gül csak megtalálta a helyes irányt. :) úgyhogy van remény :)
2014. szept. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem még szülés elött közvetlenül ferdén feküdt. Már ott voltam a szülőágyon és fájásaim is voltak. Se nem a helyes irányba se nem harántba feküdt hanem a combom felé. Oldalra kellet feküdnöm és úgy fordult a helyes irányba.
2014. szept. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!