Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam Nst-n mit kell...

Ma voltam Nst-n mit kell nézni a papíron ill mi mutatja ha itt a szülés?

Figyelt kérdés

Mert ami rá van irva a papirra, az természetesen nem Magyarul van.

Igy nem tudom mi mit jelent!!

A két vonal szinte teljesen egyezik ,kicsi kiugrás van rajta a felsőn van!


2014. szept. 23. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:
A felső a baba szívverése, ez akkor jó ha a baba mozgására felugrik. Az alsó a méhösszehúzódást jelzi. Ha tartósan 50 feletti de inkább 100 közeli az a szülést jelzi. De ez csak oillanatnyi állapotot mutat. Én pl péntek délelőtt voltam nstén minden tökéletes volt, délután 5kor még a tescóban vásároltunk, fél 6 kor hívtam a szülésznőnket, hogy fájdogál az alhasam és mielőtt hazamennénk bemennénk a kórházba megnézetni magam 3/4ed 6kor már a szülőszobában voltam mire a dokim kb fél óra múlva odaért már teljesen ki voltam tágulva (bár a gép szerint még csak 30-40es összehúzódásaim voltak) és 3/4 7 kor már meg is született a kisfiunk. Tehát kb 1 óra alatt minden lezajlott, pedig reggel még mondta is a szülésznő hogy ilyen reaktív nstvel mikor akarok szülni :)
2014. szept. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az egyik a baba szívhangját méri, a másik a méhtevékenységet

ha mozog a baba az felmegy 160-180-ig is

az alsó része pedig a méhtevékenység: azt nézi milyen erősségű az összehúzódás, bár ez lehet akármekkora, mert van aki csak 60-al szül:) inkább a sűrűségét nézik, innen tudják a szülés idejét

2014. szept. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!