Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33. betöltött terhességi...

33. betöltött terhességi hétnél ez a közeli szülést mutatja?

Figyelt kérdés
Kb. 6 napja mindennap több alkalommal hasmenésem van közvetlen étkezések után. A méhszáj: 3100; A méhlepény 2-3 érettségű.A lábaim vizesednek.Hasam keményedik.

2013. jan. 9. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
A hasmenés,és a méhszáj értéke nem feltétlen jelenti,hogy előbbszülsz.Viszont a lepény érettsége nem túl szerencsés.Gondolom több uh-ra kell menned,hogy nézzék a baba fejlődését,mennire látja el a lepény.Szerintem hamarabb meglesz a picid,de akár még 2-3 hétig is kihúzhatjátok.Biztos minden rendben lesz,ne izgulj.
2013. jan. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) az a gond,hogy az UH-os papírra nem írták rá az értéket, csak az orvos mondta; és a dokihoz legközelebb 28-án kell mennem........
2013. jan. 9. 13:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasmenésem az utolsó hónapokban. Ilyenkor a belek már egészen máshogyan helyezkednek el, szerintem attól van. Nem vizesedtem, de sokat keményedtem én is, végül a 39. hét közepén született a babám. Ne aggódj, ezek még nem jelentenek rosszat. Én is féltem a koraszüléstől, és nem lett semmi baj.

Boldog babavárást a végére, és pihenj sokat, amíg még megteheted! :)

1 gyerekes + 11 hkm

2013. jan. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a baba fejlődése alatt mit értesz? testsúly gyarapodás?
2013. jan. 9. 13:23
 5/6 anonim ***** válasza:
4D-n 29. héten azt mondták, hogy a 2-3 érettségű a lepény, beszéljek a dokimmal, szétizgultam magam, mire eljutottam hozzá. Persze kiderült, hogy tévedtek, nem volt elöregedve...
2013. jan. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha tényleg idővel elöregszik a méhlepény és nem képes megfelelően táplálni a babádat akkor idő előtt kiveszik.(Ismerősömnek a 36.héten kivették a kislányát,mert az utolsó időkben már nem gyarapodott a súlya).Ilyenkor gyakrabban vizsgálják a kismamákat és igen,a baba súlygyarapodását nézik.

A hasmenés nem feltétlenül a szülést jelzi,ahhoz még korán van.

Nekem a 38.héten kezdődött és akkor meg is szültem 3napon belül.

2013. jan. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!