Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az tényleg igaz hogy minden...

Az tényleg igaz hogy minden magzat a 6. Hónapig nőnemű?

Figyelt kérdés
2014. szept. 23. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Nem. Nekem 16 hetesen már fiút láttak.
2014. szept. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 hosszúhajú ***** válasza:
azt nem tudom meddig, de egy ideig tényleg egyforma. Később a két petefészek leszáll úgymond és ebből lesznek herék... - valami régi dokumentumba hallottam.
2014. szept. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem.12 hetes korára már eldől a neme.
2014. szept. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A 6 hónap az nagyon sok idő! De az igaz, hogy minden magzat kezdetben nőnemű. A 23. pár kromoszómánk (szex-kromoszóma) határozza meg a nemet. Ha XX, akkor kislány lesz, ha XY, akkor kisfiú. Ha megnézed, az y olyan, mint egy x, aminek leesett az egyik karja. :D Így könnyen megjegyzed.
2014. szept. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Mivel a hímivarsejt dönti el a nemet, ezért ez a kijelentés így nem állja meg a helyét. A 12.hétig nem tudják megmondani egy baba nemét, mert a herék ekkor fejlődnek ki. De ettől függetlenül már biztos, hogy a baba fiú, vagy lány lesz. A fogantatás pillanatában eldől a neme.
2014. szept. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Bocsi! 6. Hétig!!
2014. szept. 23. 20:07
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

a neme eldől ugyan de a nemi jegyek később alakulnak, igen én is így tudom mindenki lány először, és a szeméremajkakból alakul ki asszem a teteje?

de 6 hét lehet a jó, mert nekem 11 hetesen már megmondták, hogy fiú Németországban

2014. szept. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az Y kromoszómán találhatók azok a gének, amik felelősek azért,h az embrió elinduljon a "férfi" úton. Ezek a gének valóban egy kicsit később kapcsolnak be, és addig minden emberke tényleg egyformán, lányként fejlődik.

Előfordul ritkán,h ezek a gének nem kapcsolnak be az Y-on. Ennek lehet következménye,h megszületik a kislány, és jóval később kiderül,h ő bizony genetikailag férfi, vagy is XY (23. kromoszómapár).

2014. szept. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%

mint a békáknál? vagy hogy gondolod?


nem, nem igaz, csak még a nemiszervek nem fejlődtek ki, addig nem tudod meg, de a spermiumnál eldől, hogy fiú lesz, vagy lány.

2014. szept. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!