Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hkm vagyok sajnos ugy néz...

Leendő anyuka kérdése:

23 hkm vagyok sajnos ugy néz ki hogy szifilisz betegségem van 2 vérvétel eredmény még nem jött meg volt valaki akinek volt? Babának lett valami baja? Nagyon félek

Figyelt kérdés
Lécci irjatok :(
2014. szept. 23. 20:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
27%
Az szép. Én elgondolkodnèk hol szedtem össze....
2014. szept. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Már több mint 5 éve együtt vagyunk párommal van egy kislányunk is eddig semmi ijesféle problémám nem volt most sincs tünet a második eredményemért még nem jött meg ez még csak gyanu és az ijen komentelők ne irjanak nincs most erre szükségem és azt is tudom h soha nem csaltuk meg egymást
2014. szept. 23. 20:33
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Szifilisz a terhesség alatt A terhesség alatt elszenvedett friss fertőzés következménye lehet vetélés, halvaszületés, vagy az újszülött fertőzötten való világra jövetele. Nagyon ritkán fordul elő, hogy a magzatra nem terjed rá a fertőzés. A kismamákat kötelezően szűrik a betegségre a terhesség utolsó harmadában. A kórokozó kimutatása a vérből történik, ilyenkor többféle módszert alkalmaznak párhuzamosan. A néhány óra alatt eredményt adó gyorstesztek mellett úgynevezett megerősítő teszteket végeznek. Akinél igazolódik a szifilisz, kötelező a HIV-szűrés elvégzése is, valamint tanácsos tenyésztéses vizsgálatok kivitelezése is, mivel együtt járhat egyéb nemi úton terjedő kórképekkel.


Vagy hibás volt a diagnózis, vagy a párod kissé félrelépett egy rövidke találkozón.

Kívánom, az első legyen!

2014. szept. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
79%
Ha pozitív lesz a teszt és szifiliszed van, biztos hogy a párodtól kaptad el, akkor tuti, hogy félrelépett! Ne áltasd magad!
2014. szept. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Jövöhét szerdán lessz eredmény remélem nem lépet félre akk összetörnék :/
2014. szept. 23. 21:02
 6/27 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy alpozitiv lett a teszt? Ez eleg ritka betegseg mindenkepp hozzaerto orvosokkal konzultalj ha megis elkaptattok.
2014. szept. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
79%

Hát pedig ha nem te akkor a párod szépen félre lepett.. Én is ismerek ilyen kismamát nála is ez volt a baj. 3.baba volt miután biztosra tudta mi a helyzet kibukott a dolog és kiderült az apucinak nem nagyon feküdt a gyerek zsivaj a kevés sex az új baba igy alkalmi partnerei voltak!

Hogy ne legyen elég szar az anyuka elvetélt, elvált és lelkileg össze tört.. Mint barátnője nekem elég volt csak tudni róla már szarul ereztem magam.. Nem lettem volna a helyébe.. Szorítok hogy csak tévedés legyen!!!!

2014. szept. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

nem volt, de teged nem neztek azonnal, amikor mentel, hogy terhes vagy?

Engem neztek 5 hetesen is es a terhesseg vegeig minden vervetelnel kertek a szifiliszt.

2014. szept. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem azt kerte a kerdezo hogy kielemezzetek ki kit csalt meg!? Egyszeruen az erdekli lesz-e baja a babajanak!!!!! Edes Istenem...Mennyi rosszindulat egy helyen!! :(
2014. szept. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
73%

Nem vagyunk gonoszak és rosszindulatúak, de a szifilisz nemi úton terjedő betegség, amit az ember a párjától kap el!

Ezek a tények! Ergo a párja félrelépett, ha pozitív a teszt.

Egy eü.-i dolgozó

2014. szept. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!