Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2-3 hete joval kevesebbet...

2-3 hete joval kevesebbet mozog a babam es a mozdulatai is joval gyengebbek mint elotte. Ez normalis vagy addognom kene? 33hkm

Figyelt kérdés
Aggodom miatta hogy rendben van e. Tudom hogy mar egyre kevesebb helye van de szerintem ez nem idok arra hogy sokkal kevesebbet es ilyen gyengen mozogjon. Vannak most is erosebb mozdulatai de az csak ritkan. Jobban inkabb csak ki feszegeti ki nyomkodja magat. Olvastam velem egykoru kismamakrol es nekik tobbet mozog sokkal mint az en babam....hullamzik a hasuk stb...Mondtam az orvosomnak de o szerinte normalis....de o egyepkent is mindenre azt mondja hogy normalis barmit mondhatnek neki hogy ki konyorogjem az ultrahangot de sajnos nem kuld el...Kulfoldon elek es itt sajnos nem ugy van mint otthon...csak akkor kuldenek ultrahangra mikor mar valami komoly bajnak a gyanuja all fenn esetleg. ..de en meg annyira paranojas vagyok....:( elso baba
2014. szept. 24. 06:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nekem is kevesebbet mocorgott már ilyenkor a babám, inkább csak helyezkedett. Minden baba más! És persze egyre kevesebb a helye, ez így normális.

Ha tényleg nagyon aggódsz, kérj uh-ot, bár az én dokim sem szívesen küldött volna ezért.

2014. szept. 24. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Tenyleg normalis. 33.hetre szepen megnott es kicsi a helye. Nekem is a 33. Hettol "lustult be" . Nekem tenyleg egesz nap porgott. Szanaszet rugott mindenem. Most ha eszek akkor mocorog es utanna bealszik. Meg neha nyujtozik. :)


udv,

36 hkm

2014. szept. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen de az en babam mar kb 3 hete van el lustulva
2014. szept. 24. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!