Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek is kevesebbet mozogott...

Nektek is kevesebbet mozogott a baba ma?

Figyelt kérdés
Ma 3-óráig elég széepn hozta a picim a formáját és ma délután meg semmi,17 hkm vagyok egy picit feltünő mivel olyan volt eddig a pocakomban mint egy örökmozgó :) csak nem történ semmi baj?

2014. szept. 6. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is alig mozgott ma.

34hkm

2014. szept. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Biztos,hogy nem történt semmi:) Mozog-mozog aztán alszik egyet,aztán megint mozog és alszik:) Bár nekem ma elég sokat mozgott,reggelitől mostanáig szinte meg sem állt,de tegnap és előtte nagyon lustika volt:) De azért mindig be-be jelentkezett,hogy ne aggódjak:) Azt olvastam egyik oldalon,hogy a babák a pocakban napi 16 órát is alszanak vagy aludhatnak.. Ne aggódj most kicsit belustult de baj biztosan nincs:)

Üdv 26 hkm

2014. szept. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Még pici, bőven van helye úgy is mozogni, hogy ne érezd folyton. A 20.-22. hétig nem is kötelező intenzíven érezni (én 18 hetesen éreztem kis buborékolást, de mozgást csak a 20. hét környékétől)

Amúgy meg az enyém a borús napokon elvonul teljesen és csak este jelentkezik be. lehet a tiéd is ilyen.

2014. szept. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen megnyuktadtatok,és az is normáélis,h az egész hasamban olyan érzés van mintha tüvel szurkálnák ?
2014. szept. 6. 21:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg olyan pici a babad,h teljesen normalis ha nem erzed mindig sőt meg utana is az lesz mert ők nagyon sokat alszanak meg..es ilyen pici babanal van olyan,h epp befele mozgolodik amibol te semmit nem erzel..ne izgulj ezeket nekem a dokim mondta:))26hkm
2014. szept. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!