Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes vagyok és az éjszaka...

16 hetes vagyok és az éjszaka barnás, rózsaszínes folyást észleltem! Baj lehet?

Figyelt kérdés

Éjjel négykor berohantunk a férjemmel az ügyeletre, de egy nagyon tapló orvos fogadott minket és többek között közölte, hogy ez nem ügyeleti ellátásra szoruló eset! Én nagyon megijjedtem és úgy gondoltam, inkább feleslegesen bemegyek, minthogy baja legyen a picinek! Végülis megvizsgált, de nem talált semmit, kaptam hétfőre beutalót az ultrahangra! Most reggel is mikor WC-én voltam, rózsaszínes folyásom volt! Aggódom!!! Segítsetek, más is tapasztalt már ilyent?

Görcseim nincsenek és nem is vérzek.

Ja, és tegnap este voltunk együtt a férjemmel! De ha az okozta, akkor már reggel jelentkeznie kellett volna ennek, nem?!?!



2008. aug. 10. 09:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

szia nem akarlak ilyesztgetni de nekem januárba a babámnál pont így kezdődött előszőr rózsaszines folyás majd barnás és végül mindkettő és egyik reggel arra ébredtem h vérzek nem is kicsit,sjna meghalt a baba!:(:(

azonnal menj orvoshoz másikhoz is ha kell,mert ez lehet vetélés előjele is mint nálam volt!:(

remélem veled és a babával minden rendben van!

2008. aug. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez felháborító. Nem tudom hol élsz, de én is voltam már ügyeleten sajnos, éjjel is, de mindig csináltak uh-ot is, hogy megnézzék a babát. Kötelességük lett volna. A folyásról pedig, nekem is volt ilyen, és felfázás okozta. Amit megtehetsz, hogy újra bemész, és füllentesz, hogy vér is volt, akkor tuti megnézik a babát.
2008. aug. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Győri vagyok! Igen, én is nagyon mérges voltam, igen leszidott az orvos, hogy ha nem görcsölök,akkor minek rohantam be az ügyeletre!

Az az igazság, hogy nagyon félek!!!!!! ;(( Eddig egyszer sem volt rózsaszínes folyásom!

Az első válaszolónak: Nagyon sajnálom, ami veled történt! Igen, én is pont ezért nem haboztam és mentem ügyeletre, mert ok, hogy még nem vérzek, de ez lehet egy intő jel is! MEgkérdezhetem, hogy Te mennyi idős kismama voltál??

2008. aug. 10. 10:17
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A doki azt mod amit akar , minden számodra ijesztő esetnél be kell menni a kórházba és kész..ez a saját anyai felelősséged amit megtehetsz..ha az orvos nem normális panaszt tehetsz!

Ijesztőket írnak előttem, de nyugodtnak kell maradnod...ilyen vérzést okozhat az is hogy a vérbőség megkezdődött a hüvelyben is és egy kis hajszálér nem bírta el, de ha aggódsz ilyenkor másnapmenj be a kórházba, hívd a dokid,a védőnőd, de ügyeletre is ehetsz, mert egymás utáni napokon úgysem ügyel ugyanaz a doki.

Minden jót!

2008. aug. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is volt hasonló a 22. héten, Pevaryl hüvelykúpot kaptam és a 3. napon (utolsó) éjjel ilyen tüneteim voltak. Reggel azonnal hívtam az orvosom, aki megpróbált telfonon megnyugtatni, hogy csak a méhszáj reagált "hevesebben" a kúpra. De felajánlotta, hogy menjek be a kórházba és megnézi, ha ez engem megnyugtat. Be is húztam és tényleg nem volt semmi baj: teljesen zárt volt a méhszáj, csak a kúp irritálta egy kicsit. Azt mondta, a szeretkezésnél is történhet hasonló (eléri a méhszájat a pénisz). Ne aggódj!!! Ha megvizsgált az ügyeltes, és nem talált semmit,ami bajra utal, valószínű Nálad is ez volt. 3 napig jött belőlem amúgy ez a váladék, aztán nyoma sem mardt. Voltam azóta 4d-n és ott is minden rendben volt a kisbabával. 29 hetes kismama
2008. aug. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is győri vagyok! Tavaly élénk piros vérzéssel rohantunk a kórházba, de igaz akkor még kb 20:00 óra volt, és kedves volt a doki, viszont közölte hogy az ügyeleten nincs UH berendezés. Nem tudom hogy azóta van-e , de lehet hogy azért nem nézték meg neked se. Szerintem ne aggódj, biztos a szextől volt. A vérzéssel meg valószínűleg hiába füllentenél, amikor megvizsgál újra, akkor megnézi hogy milyen színű váladék található a hüvelyedben.

Írj hogy mi volt , nagyon szorítok!

17 hetes kismama

2008. aug. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Szia! Nem, sajna azóta sincs az ügyeleten uh készülék! :(

Most egy kicsit megnyugodtam, mert reggel óta nem volt semmi gond! Viszont már nagyon várom a holnap reggelt, hogy végre láthassam ahogy a babám rugdalózik a hasamban (mert nagyon remélem hogy így van)!

Most vettem észre, hogy ez a drága doki elírta az ultrahang időpontját, nem 08.11-e van a papíron, hanem 09.11! Kész vagyok tőle! Mindegy, remélem nem kötnek bele az ultrahangon!

Ez egyébként egy fiatal orvos volt, lehetett vagy 30 éves! (A nevét inkább nem írom le, nehogy gond legyen belőle!)

2008. aug. 10. 12:12
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha ilyenkor mentőt hív az ember, akkor is ugyanide visznek be vagy esetleg a szülészetre? Mert ott biztosan meg tudnák nézni. Talán érdemes lenne megpróbálni...
2008. aug. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát ez jó kérdés! Mostmár megvárom a holnap reggelt, ha esetleg közben vérzés lépne fel, már megyek is a kórházba, de nagyon remélem hogy nem lesz !!! Most éppen megint volt egy pici rózsaszínes folyásom... Nem értem! Valaminek okoznia kell... nagyon aggaszt!!!!
2008. aug. 10. 16:29
 10/12 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, mi volt az uh-on, szorítok.
2008. aug. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!