Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A szédülés is elmúlik akkor...

A szédülés is elmúlik akkor amikor a hányás?

Figyelt kérdés
7-hetes vagyok.Étvágytalan,gyenge,szédülök,néha fáj a fejem,egyfojtában aludnék sőt szinte nyitott szemmel alszom is,és min. 2× hányok egy nap. Rettenetesen érzem magamat!! :( Ma az utcán fura volt a látásom is azt hittem elájulok... Ami nagyon zavar a szédülés.Mert hányni könnyebb mint ne adj isten össze esni az utcán.. :( (A szédülés akkor is fent áll ha ittam eleget,és valamennyit ettem is)

2014. szept. 2. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha így szédülsz, az azt jelenti, hogy leesik a vérnyomásod. Hát ez terhesség alatt sajnos előfordul, és nemcsak az elején.
2014. szept. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
alacsony vérnyomás. én a 90/60-ast tornázom fel egy reggeli kávéval 100/60-ra. No, képzelheted. 32 hetes vagyok és még mindig szédelgek.
2014. szept. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is alacsony a vernyomasom a terhesseg eleje ota..nekem 80/45 van,h egy picit magasabb:)) szedulok sokat..mar megszoktam de utalom..az elejet vegig hanytam akkor megjobban szedultem mert nem ettem..hat kitartast kivanok majd kiderul,h alacsony e a vernyomasod a vedőnő mérni fogja mindig!25hkm
2014. szept. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is szédültem sokat, pedig a vérnyomásom rendben volt. 12 hét után elmúlt. A napi kétszeri hányás sztem sok. Én egyszer hánytam naponta. Figyelj a folyadékpótlásra. Én felhívtam a dokimat, és mondta, hogy az ásványi anyagokat pótoljam, ha nem akkor kórház-infúzió. Sztem beszélj az orvododdal.
2014. szept. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát... kezdem sejteni hogy a hányás vezetett a gyengeséghez. A legrosszabb az hogy van hogy 3× is hányok egy nap.Ennek ellenére a hányinger a nap 24-órájában tart. :(
2014. szept. 3. 13:38
 6/7 anonim ***** válasza:
3as vagyok en többször hánytam egy nap mint 3..meg meg alacsony vernyomas is..elviselhetetlennek ereztem...sirtam is sokszor es fogytam..:((nemtudtam dolgozni sem..ezt kikell bírni sajnos de utána sokkal jobb lesz..en is mar csak heti 3x hanyok:)) ez igy vicces de sokkal sokkal jobban erzem magam:))kitartast es boldog babavarast kívánok neked:)!
2014. szept. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást jól esik! Igy kisírt szemekkel olvasni... (épp a tehetetlenségemen sírdogáltam) :) :(
2014. szept. 3. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!