Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mikortól hordtatok terhes...

Ti mikortól hordtatok terhes nadrágot? Mikortól látszott a pocak?

Figyelt kérdés
A 11.héten vagyok és a puffadás + a bent zajló változások miatt már most nőtt a hasam, hiába nem hiztam egyetlen dekát sem, minden nadragom kényelmtlen...
2014. szept. 25. 13:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
35 hetes vagyok. Egyáltalán nincs terhesnadrágom, de terhesfelsőm sem. Bőven elég a kénylemesebb melegítőalsó, gumis derekú szoknya. Egy deka sincs rajtam sehol a pocakomon kívül, összesen 8 kg-t híztam, azt is csak pocakra, így a terhesnadrágok eleve nagyok rám, mert pl. a fenekem se nőtt meg egyáltalán.
2014. szept. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
ja, a pocakom bőven félidőn túl látszott. Most is csak kb. 6-7 hónaposnak tippelnek pedig már az utolsó hónapba lépek.
2014. szept. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Én abszolút kis hasú típus vagyok, de már a legelején is mindent kényelmetlennek éreztem, úgyhogy hamar.
2014. szept. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nekem elég későn látszódott a hasam, nem is híztam, de nekem is minden kényelmetlen volt. Úgyhogy elég hamar beszereztem pár terhesnadrágot!
2014. szept. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat, bár az első kettővel nem tudok mit kezdeni, mivel egyértelműen más tipusúak vagytok ezek szerint, mint én.

Sajnos az irodába nem járhatok kényelmes melegítőben. :D

2014. szept. 25. 13:26
 6/22 anonim ***** válasza:

27-28.héten, még most is 39 hetesen fogják a fejüket hogy hétfőre vagyok kiírva :)

Különben nem muszáj kismama nadrág, elég egy gumis derekú vagy állítható derekú

2014. szept. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Én sokáig dolgoztam, úgyhogy muszáj volt valami kényelmes, de szép terhesnadrágot vennem, mert melegítőnaciban furcsán néztem volna a munkahelyen. Meg eleve nem szerettem a gumírozott derekú nadrágokat.


Szerintem akkortól hordj terhesnacit, amikor már kényelmetlen a sima nadrág. Mindegy hány hetes vagy, a lényeg, hogy kényelmes legyen a ruha, amiben vagy.

2014. szept. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Én 8 és fél kg híztam már amikor betöltöttem a 12 hetet én vettem. Sokkal konfortosabban éreztem magam és tutam,hogy a babának is jó. Szúléskor kb 6-7 hónaposak néztem ki mégsem bántam meg.
2014. szept. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 22 hetes vagyok, de most jött csak el az idő, hogy kismamanadrágot vegyek, mert már nagyon kényelmetlenek voltak a farmerjaim. (munkába nem hordhatok melegítőt, a szoknyák is szorítanak)

Nézd meg a H&M-ben, én tegnap vettem ott kismamanadrágot, és messze itt volt a legolcsóbb, 6000 ft. De volt drágább is, nyilván más fazon...

2014. szept. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Meg olyat is csinálhatsz, hogy leggins, aminek a pocakod alatt van a (gumis) dereka és tunika felülre, vagy mell alatt vágott ruha. Pl. kötött ruha, mell alatt vágott, bővebb fazon. Csinos darabok tudnak ezek is lenni. Szép terhesnadrágot nehéz találni, nekem olyan órmótlannak tűnik a legtöbb.
2014. szept. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!