Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesgondozásra bejöhet...

Terhesgondozásra bejöhet velem a vőlegényem?

Figyelt kérdés

Már voltam első uh-on amikor is megállapította a várandóságomat, és ezután irány a védőnő és a terhesgondozás.. érdekelne hogy bejöhet e velem hogy ő is lássa?? vagy ezután az első terhesgondozáson mi történik?

Köszönöm a válaszokat..



2014. szept. 26. 10:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nálunk megengedték. Meg kell kérdezni, de általában nem szoktak ebből nagy ügyet csinálni.
2014. szept. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Be. A védőnő papírokat tolt ki, felveszi az adatokat, meg éri a sulyodat es a vernyomasodat. Sok látnivalója nem lesz a vőlegényednek....
2014. szept. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Védőnői terhesgondozáson nincs uh.

Változó, valahol beengedik van ahol nem. Azt majd ott kell megkérdezni.

2014. szept. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
A törvény szerint a beteg álltal választott nagykoru személy minden helyzetben mellete lehet, kivetel fertőzés veszély es intenzív ellatas.mtehat nem mondhatják azt, hogy nem mehet be
2014. szept. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Első lányomnál magán dokihoz jártunk a kórházba. Mindig bent volt a férjem és állandóan kaptunk egy csomó képet.

Második lányunknál SZTK-s rendelésre jártam és ott is bejöhetett a férjem, sőt a nagylányunk is (akkor volt 2 éves). Képet ritkán kaptunk, de a doki mindig mondta, hogy kapcsolja be a fényképezőgépet, mert jön a baba :)

Türelmesen megvárta a doki mindig, hogy a férjem fényképezzen a telefonnal.

2014. szept. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mire megyünk a terhesgondozásra leszek 7+6 hkm nem tudom hogy mit fog látni, de szeretne velem bejönni valószínű ő is szeretné hallani az orvos szájából hogy minden rendben van!! 6+6 hkm
2014. szept. 26. 10:57
 7/11 anonim ***** válasza:
Hat engem terhesgondozáson - mármint az vedononel - soha nem látott orvos, ott soha nem volt se vizsgalat, se UH. A sajat orvosomhoz jártam.
2014. szept. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nos akkor tisztázzuk, a terhesgondozás a nőgyogyászomnál van oda szeretném bevinni a párom, a védőnő az egy külön gondozás, ahova időpontra megyek, ide nem jön velem..
2014. szept. 26. 11:04
 9/11 anonim ***** válasza:
Bemehet, bárhova bemehet a te engedelmeddel, mar irtam.m
2014. szept. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az első védőnői tanácsadásra érdemes ha a párod is veled megy.Mert akkor családi anamnézist is felvesz a védőnő,és az apuka családjában előforduló betegségeket is kérdezi.
2014. szept. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!