Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az száj feldagadása után...

Az száj feldagadása után mennyire közel a szülés?

Figyelt kérdés
Védőnőm szerint fel van dagadva az ajkam (pedig sztem nincs), és hogy ilyenkor 1-2 hét múlva szülés. 35 hetes leszek vasárnap. Volt valakinek ilyen tünet? Méhszáj zárt, még csak egy keményedésem sem volt eddig.
2014. szept. 26. 13:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

méhszajam zart, tegnap voltam dokinal, kb egy honapja sokat keményedek, irdatlanul fájnak ott lenn a dolgok, mégis azt mondta a doki h még egy darabig tuti nem szülök.sztem ez babona, hülyeség...ne foglalkozz vele.:)

35 hkm

2014. szept. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Amikor nekem mondták munkatársaim, hogy mindjárt szülök, akkorák az ajkaim, akkor röhögtem rajta.

Szerintem nem volt 3 hét és megszületett a babám.

2014. szept. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ja és a 38. héten szültem.
2014. szept. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A 38. héttel nekem sincs bajom, de azért még 35 hetesen még nem szeretnék...
2014. szept. 26. 13:48
 5/13 anonim ***** válasza:
Én 40+4 hetes terhes vagyok...már vagy 3 hete elment a nyákdugó és vagy 2 hete fel van dagadva az ajkam...de eddig még sajnos semmi jele a szülésnak! Szerintem a feldagadt ajak is olyan dolog mint a nyákdugó, nem egyértelmű jelei a közelgő szülésnek! Azt nem tudom, hogy a méhjszájam mennyire van kinyílva, mert mostmár nem protokoll a belső vizsgálat, így a doki sem igazán nézegeti! :/
2014. szept. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
elírtam: szülésnek...:D
2014. szept. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A nyolcadik hónap elejétől vizesedtem (kezem, lábam, arcom, szám) a gyerek mégis a betöltött 41. héten született. Babonaság, ugyanolyan, mint a hasleszállás. Nekem az sem volt.
2014. szept. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem konkrétan 5 héten keresztül mondták az ismerősök, hogy "hétvégére itt tuti megszületik a baba, leszállt a hasad". Az elsőnél még megijedtem, a többin már mosolyogtam. 40+5-nél indítottak :D
2014. szept. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem már hetek óta mondják, hogy milyen szép telt ajkam lett. 30. hét körül is pl. ezt mondták. aztán itt vagyok 36 hetesen még mindig egyben...
2014. szept. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem anyum mondta,hogy rosszul nèzek ki olyan fáradtas,beteg. Mondtam á semmi baj. Majd egy hétre rá doki. Minden ok volt. 36 het 6 napos voltam akkor. Majd anyuéknál aludtam,mert férjem dolgozott. Nem tudom miért,de anyunak azt mondtam éjfél felé keltem,mert megyünk szülni. Kinevetett. :) semmi tünet nem volt. Éjfél után 10 perccel arra keltem,hogy elfolyt a magzatvíz. Na mondanom sem kell anyum milyen arcot vágott. :) Jön,ha jönni akar. :)
2014. szept. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!