Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második babátokat mikor...

Második babátokat mikor szültétek az elsőhöz képest? Elöbb, késöbb? Hosszabb, rövidebb volt a 2. szülés?

Figyelt kérdés
2014. szept. 26. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Pont ezt a kérdést akartam én is feltenni! Szóval én is várom a válaszokat! :)


Sajnos nekem az első szülés rém hosszú volt! Hétfőn reggel 8-kor kezdődött és kedden 16:20 bújt elő a kisfiam! Remélem a második baba sietősebb lesz majd! :)

2014. szept. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4 éves volt a lányom amikor jött a kisteso.Én csak NST-re mentem be,aznapra rengeteg tervünk volt még (37. hét) 11orakor megvizsgált az orvos és annyit mondott hogy reméli itt vannak a cuccaim mert 4ujjnyira nyitva van a méhszáj :) 14:20perckor született meg a második kislányunk.Amig nem kaptam meg az oxitocint nem voltak jelei hogy szülni fogok,szoval gyors lefolyásu volt a szülés :)
2014. szept. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2 év van köztük. Az elsőt 19 óra vajudás után szültem meg, bagyon fájdalmas volt.

Másodikat 6 óra alatt, szinte alig fájt

2014. szept. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne főleg császárosoktól várnék választ...a dokim szerint 2 év kell legyen, a két műtét között...mi van ha pl 8 hónapos korában teherbe esek??
2014. szept. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A két szülés között 20 hónap volt.

Első szülés: 14 óra, ebből 8 óra szörnyen durva volt.

A második: 5 óra, ebből az utolsó 1 óra volt kemény.

Az elsőhöz kaptam oxit, edát, az eda alig használt, nagyon durva volt az egész.

A másodiknál oxit kapta, edát nem adtak, de bírható volt simán.

Másodikra gyorsan tágultam, az oxit csak azért kaptam, m nem szabályosak voltak a fájásaim. Elsőnél meg kézzel is tágítottak.

2014. szept. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én olyat hallottam, hogy harmadik babánál már olyan gyorsan tágult az anyuka, hogy szó szerint alig tudták kicsomagolni az eszközöket, ott kapkodott mindenki. És ezért fájt iszonyatosan neki, mert túl gyorsan tágult.


Na én ettől is tartok egy picit a második babámnál, bár még csak 10 hetes vagyok.

2014. nov. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Akkor csak megnyugtatàsul: megszületett a második babám, összesen 3 óra volt az egész, indították, mert túlhordtam, ebböl 10 perc volt a kitolás, talán 5 erős nyomás. Sokkal kevésbé volt "fájdalmas " maga a szülés, nem vágtak, nem repedtem mint az elsőnél, szóval ősszességében jobb volt. :)))

3 hetes és 2 éves gyerköc anyukája

2014. nov. 10. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!