Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az száj feldagadása után...

Az száj feldagadása után mennyire közel a szülés?

Figyelt kérdés
Védőnőm szerint fel van dagadva az ajkam (pedig sztem nincs), és hogy ilyenkor 1-2 hét múlva szülés. 35 hetes leszek vasárnap. Volt valakinek ilyen tünet? Méhszáj zárt, még csak egy keményedésem sem volt eddig.
2014. szept. 26. 13:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kedves 10 válaSZOLÓ és nem lett baja a babának ugye??

Mert én kb ebben a cipőben járok ma vagyok 36+3 napos és tegnap a doki közölte hogy ujjnyira nyitva a belső méhszájam és nagyon félek ha megszüleltik baja lesz és koraszülött köszi ha válaszolsz

2014. szept. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
utolso!már nem lenne koraszülött...betöltött 36 héttöl nem az, már olyan 2800-3000 g körüli, én 38 hétre szültem de 2 héttel kisebb volt a lepény állapota miatt, 3 kiloval született semmi baja sem volt...:)
2014. szept. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
11-es. Szia. Egy max egeszseges kislany,aki tegnap volt egy éves. :) 3150 gramm és 48 cm. Volt. Ma megy egy kész hölgy. Aki után futhatok,és rakodhatok. :) Nem volt koraszülöttnek mondva a korházban. Bár a gyerekorvos szerint az volt,így elküldött neurológushoz,aki megnyugtatott,hogy minden rendben. :) Boldog babavárást. És nyugi nyitott méhszáj nem jelenti,hogy be is indul a szülés,mint az sem ha zárt nem indul be. Ismerte olyat aki két hétig húzta nyitott méhszájjal. A barátnőm meg csütortökön volt dokinál teljesen zárt méhszájjal másnap megszült. :) nyugi az a legjobb
2014. szept. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!