Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28. hétben járok és egyre...

28. hétben járok és egyre sűrűbben veszem észre, hogy a pocaklakó bekucorodik egy oldalra! Teljesen kinyomja magát általában jobb oldalon! Ma nagyon sokszor észre vettem. normális ez? Vagy baja lenne és ezért bújik egy oldalra?

Figyelt kérdés
2008. szept. 17. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nem gond.Én ilyenkor simogattam őt és ettől vissza ment középre.Én úgy hallottam,nem tudom mennyire igaz,hogy a babák ált. arra az oldalra kucorodnak legtöbbet,amelyik oldalról a pete ,amiből ők is fejlődnek, kilökődött.
2008. szept. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nekem is ugyanezt csinálja, szintén jobb oldalon nyomódik ki erősen, szerintem ez ilyenkor a popija vagy a háta, bár inkább popija, mert fejfekvéses már és a fejét nagyon alul érzem. A kezdetektől a jobb oldalon nyomódott így ki, most is, a bal oldalon szinte sosem tartózkodott! 34 heteske
2008. szept. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, ez nem gond. Általában egy darabig minden baba berendezkedik az egyik oldalra. Később már nem fog elférni az egyik oldalon, tele lesz vele a pocid. :)
2008. szept. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen mindenkinek a válaszát!!

Simogatásra visszamegy de ma nem telt el úgy egy óra sem, h ki ne dudorodott volna. szerintem is a háta vagy a feneke:)

2008. szept. 17. 16:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem simogatásra sem megy vissza. Egy kicsit arrébb kucorodik, de ennyi. Nekem a baloldalon ágyazódott be és folyamatosan a bal oldalamon tartózkodik. Van, amikor éjszaka nem tudok ráfeküdni a bal oldalamra, annyira nyom. De van, hogy be is görcsölök.

Azt hiszem, ettől még nincs baja. Csak ott érzi jól magát :)

Boldog babavárást! 27 hetes mami

2008. szept. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nekem is a bal oldalon ágyazódott be és szintén nagy kínok által tudok a bal oldalamon aludni. amikor fordulok, begörcsöl vagy nem is tudom mi a jó szó rá, aztán feladom:)

Neked is boldog babavárást! kitartás!!

2008. szept. 19. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!