Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb. ket. Honapja. El. Veteltem...

Judit 001 kérdése:

Kb. ket. Honapja. El. Veteltem ujbol. Teherbe. Estem. De. Pecsetelek. Egy. Hete. Ujbol. El. Vetelek?

Figyelt kérdés
Orvoshoz kedden kell menem de sajnos nem fognak senmit csinalni mert itt angliaba.semmit nem adnak kerem segitsenek aki mar volt ijen?hejtetbe ujbol el vetelek?? Mit tegyek h.ne.veteljek.el????

2014. szept. 28. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Annyit olvastam már Angliáról hogy nem foglalkoznak a koraterhes kismamákkal, szörnyű. Néztem egy amcsi szülős műsort, még ott is adják az elejétől a progreszteront ha az ember vérezget.

Én is így voltam, hogy pecsételtem amire nekem a dokim rögtön adott progreszteront de én itt magyarországon élek. Nem tudok mást tanácsolni csak hogy pihenj sokat és póbálj meg ne idegeskedni. Remélem nem lesz semmi baj és megmarad a babád!

2014. szept. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is Angliában élek, 30 hetes vagyok. Itt valóban nem adnak semmit és a 3. vetélés után kezdenek csak kivizsgálni. Mivel nekem van már egy kisfiam, akit még otthon szültem és akkor kellett progeszteron, így én hazautaztam és az orvosom újra felírta a gyógyszert.

Sajnos ezt pihenéssel pótolni nem lehet. Olvastam, hogy mások elkezdték használni a Womens cream-et, az természetes progeszteron. Ebayről be tudod szerezni, egy próbát megér.

2014. szept. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Magyarországon élek.Pecsételtem és véreztem is már terhességem alatt,kórházban is feküdtem,de progeszteron pótlást nem kaptam.Szigorú ágynyugalom,vérzéscsillapító és rengeteg magnézium.Már 17 hetesek vagyunk :)


Drukkolok,hogy minden jóra forduljon veled!

2014. szept. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A sárgatestpótlás segítene, de azt Angliában nem adnak, egyszeráen nincs is utrogestan. Ott a 12. hétig úgy vannak vele, hogy végzi a természet a dolgát.

Sajnos nem sokat tehetsz. Az én vérző barátnőmmel sem tettek semmit.

Pihenj és reménykedj!

2014. szept. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!