Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha kétszer hasonló tünetekkel...

Ha kétszer hasonló tünetekkel vetéltem el, akkor ha most megint olyan tüneteim vannak, akkor valószínű most is?

Figyelt kérdés

Sajnos 2 vetélésen vagyok túl. Mindkétszer 7 hetesen volt egy kis szines folyásom. Első alkalommal 7+3 voltam, mikor barnás-pirosas-rózsaszínes folyásom volt, nagyon pici, de hetekig tartott. Egy nappal a betöltött 12.hét előtt vetéltem el. Gyógyszert nem kaptam, külföldön élek, itt nem kezelik ezt a problémát...sőt, meg se néztek. 2. alkalommal 7+2 voltam, mikor nagyon pici pötty pirosas-rózsaszínes folyásom volt két napig, de írtó pici. Akkor már elmentem magán uh-ra egy héttel később és ki is derült, hogy akkor állt le a fejlődésben, mikor pöttyöztem.

Tegnap 6+2 voltam, és este egy nagyon halvány rózsaszínes pici mennyiségű folyásom volt, majd ma reggel is egy nagyon pici, de az már barnás-narancsos színű volt, és nagyon kevés.

Mivel volt már két vetélésem és előzőleg behazudtam a korházban, hogy barnázok, így-a két vetélésre való tekintettel-hajlandóak voltak kiírni uh-ra szerdára.

Sajnos csak a progeszteron krém van a kezemben, az adagot kicsit megemelem.

Volt már valaki hasonlóan, hogy legalább egyszer már elvetélt és ugyanolyan tüneteket produkált legközelebb, de ezúttal nem volt gond? Bíztassatok kicsit, nagyon félek.


2014. máj. 25. 11:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Sajnálom ami veled történt!

Szerintem próbáld meg magnéziumot szedni!

Pihenj sokat és ne nagyon idegeskedj!

Sok sikert

2014. máj. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Emeld meg jócskán a krémezési adagot szerintem. 90 %, hogy sárgatesthormon elégtelenséged van.
2014. máj. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ketszer veteltem, mindketszer tok eltero tuneteket produkaltam, igy a masodiknal meg sem fordult a fejemben, hogy baj lehet. Sajnos a tunetekre nem szabad adni, mert ugyanannal a nonel ket terhesseg is lehet tok mas. Viszont gyanus, hogy szinte napra pontosan megegyezik a terhessegek kora, amikor verezni kezdesz. En is progeszteronra tippelek. Viszont azt mar a babatervezes elott is erdemes alkalmazni, hogy a beagyazodas is renden legyen. Van, hogy a pozitiv teszt utan mar esetleg keso.
2014. máj. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem tudnal bemenni a korhazba eros gorcsoket szinlelve?Ott elmondanad hogy picit verzel is!?Szerintem nem kuldenenek haza,es egyben megcsinalnak az ultrahangot is meg kapnal vmi gyogyszert is.Szerda meg olyan soka lesz! :(
2014. máj. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Hiába mennék be, itt nem adnak gyógyszert. Vasárnap nem csinálnak uh-ot, még akkor sem, ha sürgös. Első vetélésemnél vasárnap mentem be 5 hét barnázás után, nem csináltak uh-ot, csak megnézték a méhszájam, azt mondták zárva és hogy a vérzés nem a méhemből jön...na ja. Azt mondták, méhszájsebem van. Hétfőn bankholiday volt-ilyenkor itt zárva szinte minden, így hétfőre se írtak ki, kedden meg a hétfőiek mentek, így szerdára írtak ki uh-ra akkor. 1 órával az időpont előtt vetéltem el. Elkezdtem erősen vérezni, és a 3. nővér segített, miközben mindnek elmondtam, hogy vérzem, csak mosolyogva útbaigazítottak ahelyett, hogy felkaroltak volna. Férjem nem tudott bejönni, így egyedül bolyongtam a folyósón, a 3. nővér is csak azért segített, mert már elsírtam magam. 2. vetélésemkor meg majdnem elvéreztem, a nővér 2x futott -igen, ő maga futott-orvosért, na, akkor már komolyan vették, olyannyira, hogy 1 perc alatt tele lett a szoba dokival és 3-an 3 helyen döfték a kezem, hogy vért adjanak. Kábé ilyen itt az orvosi ellátás.

Nagyon félek hazudni, mert félek, hogy bevonzom a bajt, de már nincs más eszközöm. Hétfőn lehet összehazudok valamit, habár benne vagyok már a rendszerben, lehet, ha csekkolják és meglátják, hogy szerdára vagyok kiírva, nem fognak megnézni. Ahhoz látniuk kéne, hogy valóban vérzem és nem csak picit, de nagyon. Így nincs túl sok esélyem.

2014. máj. 25. 14:20
 6/13 anonim ***** válasza:
De ha szerdan mondjuk meg is csinaljak az ultrahangot az akkor is csak egy ultrahang.Attol meg a verzesen nem segit senki.Vagy az az orvos akkor tud adni arra is valamit?Erted mire gondolok?Arra hogy esetleg szerdan rendben lesz a babad de segitseg nelkul esetleg csutortokon mar ne adj Isten nem,te pedig nyugodtan ulsz otthon...Persze remelem minden rendben lesz veletek!!!
2014. máj. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Megpróbálok hétfőn bejutni, de ha nem néznek meg, nem tudok mit csinálni, lehazudhatom a csillagokat is, ha egyszer nem akarnak megnézni.

Nem sok esélyt adok egyébként már ennek a terhességnek. Jobb, ha felkészülve megyek. Ha most hétfőn még meg tudnak nézni, talán pénteken el is tudnánk intézni és kis szerencsével kedden már dolgozhatnék, csak az a gáz, hogy szombaton is kéne, mert kedtől szombatig dolgozok és így szombaton pl nem tudom, hogy dolgozhatnék e. Jó lenne, ha kikerülhetném, nem kéne megmondanom, hogy befeküdtem a korházba. Első elvetélésemkor csak egy napot kellett kimaradnom, de a sürgősségi kaparás után 1 hetet feküdnöm kellett-így is két hétre írt ki a doki, de én már következő héten dolgoztam. Ha tervezett a kaparás, akkor talán egy-két nappal megúszhatom, nem?

Egy darabig most mindenképp szüneteltetni fogom a témát, ez a 3 most elég...betett kicsit. Új munkát is akarok, mert a jelenlegit utálom, aztán nem tudom, hogy neki akarok e még állni.

Azért is jó lenne hétfőn, mert akkor talán frissebb lenne, és talán még műtét után valamit meg tudnának állapítani belőle, meg rögtön elkezdhetnék a vizsgálatokat.

Majd megírom, mi lett.

De drukkoljatok, hogy hétfőn megnézzenek.

2014. máj. 25. 19:57
 8/13 anonim ***** válasza:
Drukkolok! És fel a fejjel! Ne add fel a reményt!
2014. máj. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia. nagyon sajnálom ami veled történt. Drukkolok hogy minden rendben legyen.

Voltál ma orvosnál?

2014. máj. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem tudtam ma orvoshoz menni, mert sajnos itt "ünnepnap" van, és mint ilyenen, nem csinálnak uh-ot, holnap se tudok, teltház van, csak szerdán tudok. Sajnos ha hamarabb akarnék menni uh-ra, akkor nagyon bizonyítanom kéne, hogy vérzek. Ma még egyelőre eddig nem volt semmi rendelllenes színű folyásom. Hátha megúszom.
2014. máj. 26. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!