Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves 40 fölötti Babára...

Kedves 40 fölötti Babára Vágyó Társaim! A héten vetéltem el,7 hetes terhesen. Van pozitív történetetek, hogy esetleg vetélés után,40 fölött egészséges kisbabátok született?

Figyelt kérdés
2014. máj. 22. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem személyes tapasztalat, egy ismerősöm volt terhes pont 40 évesen, de sajnos elvették a picit down-kór miatt tőle. Nem sokra rá újra terhes lett, és egészséges babája született. Sajnálom, ami történt, de ez elég gyakori még fiatalabbaknál is, ne add fel!
2014. máj. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a korod miatt volt . nővérem 42 évesen szült és előtte háromszor vetelt el 35 és 42 között.drukkolok neked!!!
2014. máj. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 porcukormókus ***** válasza:

Olvasd a "Remenyhal, lombik, bittersweet life" nevu blogot, onnan biztosan erot fogsz meriteni. Az Anyukanak 42evesen sikerult teherbeesnie, jopar beultetes utan, raadasul spontan! Ha jol tudom, vetelese is volt. Azota a pici mar meg is szuletett, lassan 2 honapos. :-)

Te se add fel, sikerulni fog!!

2014. máj. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Bár nem 40 év feletti, anyukám története pozitívnak mondható.


Sok éves hormonkezelés után, 32 évesen szült meg engem. 3 testvérem született még, de közben volt sajnos 2 vetélése is. 39 évesen szülte meg az öcsémet (rá 2 hónapra lett 40). Mindegyikünk egészségesen született.

2014. máj. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia!41 leszek juniusban es 28 hetes terhes.Tavaly juniusbsn elvesztettem a 9 hetes terhessegemet.Teltek a honapok,kozben hometoztem,ovuteszteltem,mehpempoztem,palastfu teaztam,E vitaminoztam...Decemberben pozitiv lett a tesztem!Tudom hogy most nagyon nehez,de ne add fel,mert a kovetkezo sikerulni fog!!!Sok erot es szerencset kivanok hozza!..es sajnalom ami tortent,hidd el sokan atesunk ezen,de muszaly felallni,es tovabb kuzdeni!
2014. máj. 23. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De aranyosak vagytok, nagyon köszönöm!
2014. máj. 23. 05:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Anyukám 5 vetélés után terhes lett és megszült engem, pont 40 évesen. Kitartást!
2014. máj. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én igaz 34 évesen vetéltem el, de a dokim azt mondta, hogy vetélés után könnyebb teherbe esni! Kivártuk a kötelező pihenőt és az első hónapban össze is jött a kisfiúnk! <3


Pozitívan!

2014. okt. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A legjobb barátnőm 2 vetélés után 43 évesen szült makkegészséges gyereket.

Most hogy vagy?

2014. okt. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
kérdezők lett egészséges terhesség baba??
2021. szept. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!