Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hamarabb beindulhat a szülés,...

Hamarabb beindulhat a szülés, ha többet mászkálok?

Figyelt kérdés
37 hetesek vagyunk, akár már most megszülethetne, azt mondta a doki. Szoktam keményedni is. Ha nem pihenek annyit, akkor hamarabb megszülethet a babánk? Nem szeretném túlhordani. Ha sokat pihenek késleltetheti a szülés beindulását? Vagy ez nem befolyásolja?
2010. jan. 21. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem mindig azt mondta a dokim,hogy ennyi idos terhesen már a "barátunk" a séta,mondta mindig hogy gyalog mennyek hozzá,pedig elég messze van tőlünk,egy rohadt nagy domb tetején,de tulhordtam én is 4 nappal,ugy inditották,pedig nem fetrengtem egész nap,de ártani biztos nem árt,szerintem van benne valami.,
2010. jan. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm a napokban várja a babáját. Naponta többször megy fel gyalog a tizedikre, még sincs semmi jele a szülésnek.
2010. jan. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
40+1 hetes vagyok, és sokat jövök-megyek, de látod nálam nem jön be....az van, hogy ezt a picurka dönti el....ha valaiknél beindul az tuti a véletlen, és nem atóól indul be mert szexel, vagy lépcsőzik, vagy sétál, vagy guggol stbbbb. kitartás, neked még van 3 heted.....nekem már lejárt:)
2010. jan. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!