Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes kismamák, hogy...

30 hetes kismamák, hogy vagytok? Hogy álltok a készülődéssel?

Figyelt kérdés
Kisfiatok lesz,vagy kislányotok?
2014. szept. 29. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom,hogy "szabad" e írnom mert én még csak 29+1 hetes vagyok,de gondoltam bepofátlankodok ha nem gond:)

Tehát Nekünk kislányunk lesz és első baba:)

Készülődés szempontjából már szinte minden megvan,még a ruhák is és a textíliák is kimosva,vasalva. 1-2 apróság van még hátra amit meg kell vennünk,még a pizsimet,a hálóinget a köntöst is megvettem a kórházba a minap.

Az volt a tervem az elejétől kezdve,hogy szülés előtt minimum 1 hónappal már ne keljen ezekkel a dolgokkal "foglalkozni" hogy meglegyen minden. Maximalista vagyok:)

Én nagyon jól érzem magam,bár egy kis derékfájás és szeméremcsont fájás azért van:/ A mellem talán picit érzékenyebb lett,pedig nem fájt eddig. Sok energiám van,de van 1-2 nap mikor olyan mintha ledolgoztam volna 16 órát és csak aludnék:) Na jó talán mostanában kicsit többet lustálkodok mint eddig :D Nagyon várom már a szülést,nem is igazán félek tőle.."Még":)

Nagyjából ennyi:) Ja mi dec 17 re vagyunk kiírva és a Margit-ba szülök.

Veled kedves kérdező?? Kisfiad vagy kislányod lesz? És te hogy állsz a készülődéssel? Hogy érzed magad?

2014. szept. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! En dec 10-re vagyok kiirva,de meg az eg vilagon semmi nincs meg,kiveve amit ajandekba kaptunk baratoktol(tehat nehany kisruha poenos feliratokkal)

Masodik baba,es kisfiu:)Rengeteget dolgozok,igy nem volt idom vasarolgatni, csak interneten nezelodtem.Igy viszont celiranyosan csak az adott boltokba fogok menni oktober vege fele,amikor elvileg lesz vegre 1-2 szabadnapom hetkoznapokon is.

Egyebkent jol vagyok egy kis derekfajastol eltekintve,csak egyre jobban elfaraszt az egesz napos rohangalas,jol esne mar kicsit pihenni.

2014. szept. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hogy vagy azota?
2022. ápr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!