Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan győzzem le ezeket a...

Hogyan győzzem le ezeket a gondolatokat/érzéseket?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, van már egy 5 éves kislányom.

Mostanában ha kisbabát látok, elfog egy érzés, hogy mennyire szeretném újra átélni ezt.

De a jelenlegi helyzetem (ami még jó ideig el fog tartani) ezt nem teszi lehetővé, és félek attól, hogy talán sose jön el ez az idő.

Hogyan terelhetném el a gondolataim erről az egész témáról?

Rengeteget álmodom is, hogy terhes vagyok, vagy újszülöttről, aki az enyém.

(Nem beszélve arról, hogy a lányom mostanában egyre gyakrabban kérdezi, hogy neki miért nincs testvére.)



2014. szept. 30. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Tudom mit érzel...hasonló helyzetbe vagyok én is!Nekem is van egy 5éves gyermekem.Nagyon rossz mert anyagilag most mi sem engedhetjük meg magunknak és már lelkileg nagyon kivagyok.Próbálok a gyermekemre koncentrálni és minnél több programot csinálni a családommal.Anyagi helyzeted nem teszi lehetővé?
2014. szept. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Anyagi helyzet is egyrészt, másrészt nem vagyok már együtt a lányom apjával. És ugyan van kapcsolatom, de is túl bonyolult ahhoz, hogy ilyesmi felmerüljön, + nyilván én se akarom 2x elkövetni ugyanazt a hibát :S

Csak (tudom, hülyeség 26 évesen) néha beüt a gondolat, hogy kicsúszok az időből.

2014. szept. 30. 15:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is külön vagyok a gyerekem apjától és új férjem van.Én már elmúltam 30 de nem érzem hogy kifutnék az időből.Max azt sajnálom hogy már tuti hogy sok év különbség lesz a két gyermek között.Főleg ha így alakulnak az anyagi dolgaink.Az hogy nem szeretnél kétszer ugyanúgy járni...azt sosem tudhatod mert 20év után is el lehet válni.Egyszer egy barátnőm mondta már vagy 10éve hogy ne felejtsük el a gyereket magadnak szülöd.... hát lehet:-)
2014. okt. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!