Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek nincs fogadott dokija...

Szabina1995 kérdése:

Akinek nincs fogadott dokija annal hogyan zajlodik a szules?

Figyelt kérdés

2014. szept. 30. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Bemész a kórházba és az éppen ügyeletes orvos vezeti le a szülést.
2014. szept. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindig van ügyeletes bent, ilyen esetekre. Köszön, megvizsgál és levezeti a szülésed. Ha mázlid van, rendes, ha nincs, nem az. Lutri.
2014. szept. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha jol megy a szüles, akkor orvos szinte nem is lát. a szulesznő végzi a dolog oroszlánrészét, aztan a végén rad néz az orvos, de ennyi. ezert nem is volt fogadott orvosom. a fogadott szülésznő számomra okosabb megoldás.
2014. szept. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
meg ha az uj anyak 80 %a retardalt ci....ny akkor sem art a fogadott doki aki normalis szobaba rak. en 9 napig fekudtem bent. nem volt mindegy, kik a szobatarsak. az osszes tobbibe.ment az ordibalas, engem meg egybe tett a doki ket ertelmes masik betegevel. ezen felul naponta bejott es megvizsgalt, illetve lobbizott hogy minel elobb kiengedjenek. ebbol a szempontbol is jo volt a fogadott doki. nem a szules a lenyeg amikor dokit fogadsz hanem az elotte es az utana kovetkezo idoszak.
2014. szept. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ügyeletes orvos megvizsgál, aztán szülőszobára kerül az ember, ahol a szülésznők figyelnek rá, időnként megvizsgál a doki, illetve a kitolásra jön oda. Mindkét gyerekemet így szültem Győrben, mindenki normális volt, kedvesek voltak. Szerintem egy kicsit túl van lihegve ez a fogadott doki dolog, problémamentes terhességnél nem tartom annyira fontosnak...
2014. szept. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Èn Székesfehérváron szültem. Semmilyen fogadott szemèly nem volt. Előre felkészítettem magam lelkileg a sok bunkózásra és nemtörődömségre, viszont kellemesen csalódtam! Udvarias voltam, nem hisztiztem nem kiabáltam. Talán ezért volt mindenki normális és figyelmes. Első szülés, nem tudtam semmit mi hogy működik de nem néztek le, nem nevettek ki. Később a csecsemős nővérek is kedvesek voltak. Kérésemre többször megmutattàk pl a pelenkazast, köldök kezelést. Még plusz kórházi pelenkát is kaptam, pedig arra kb 3 db/napi limit van... Nem minden a pénz, biztos nem én vagyok az egyetlen akinek üres pénztárca ellenére jó tapasztalta van!
2014. okt. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!